EDVADI REAL ESTATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sighetu Marmației, înmatriculată la 21 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- EDVADI REAL ESTATE S.R.L.
- CUI
- 45515694
- Nr. înmatriculare
- J24/117/2022
- EUID
- ROONRC.J24/117/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- LUCIAN BLAGA, nr. 91, Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș
- Localitate
- Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș
- Cod poștal
- 435500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOINEA DAN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 26 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4110, județul Maramureș, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 3.365 din 13.620 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 68%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 787.573 lei | -36.475 lei | — | 209.944 lei | 4.028 lei | 205.916 lei |
| 2024 | 2.479.027 lei | 235.317 lei | — | 1.313.107 lei | 461.555 lei | 851.552 lei |
| 2023 | 735.370 lei | 7.243 lei | — | 2.613.365 lei | 1.997.130 lei | 616.235 lei |
| 2022 | 663.276 lei | 608.792 lei | — | 1.895.904 lei | 1.286.912 lei | 608.992 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 787.573 lei
- Venituri totale
- 952.745 lei
- Cheltuieli totale
- 989.220 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.475 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.475 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 209.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 198.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.258 lei
- Datorii
- 4.028 lei
- Capitaluri
- 205.916 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.479.027 lei
- Venituri totale
- 3.301.559 lei
- Cheltuieli totale
- 3.026.217 lei
- Profit brut
- 275.342 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235.317 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 618.105 lei
- Active circulante
- 695.002 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 379.751 lei
- Casa și conturi la bănci
- 315.251 lei
- Datorii
- 461.555 lei
- Capitaluri
- 851.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 735.370 lei
- Venituri totale
- 1.914.007 lei
- Cheltuieli totale
- 1.905.014 lei
- Profit brut
- 8.993 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.243 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.003.371 lei
- Active circulante
- 609.994 lei
- Stocuri
- 9.369 lei
- Creanțe
- 537.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.126 lei
- Datorii
- 1.997.130 lei
- Capitaluri
- 616.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului