EDUMAGIC ACADEMY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tunari, Comuna Tunari, înmatriculată la 25 octombrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- EDUMAGIC ACADEMY S.R.L.
- CUI
- 50772694
- Nr. înmatriculare
- J2024035289009
- EUID
- ROONRC.J2024035289009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2024
Sediu social
- Adresă
- Nordului, nr. 6, et. 1, (fost nr 9), biroul 1, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Localitate
- Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CONEA ANDRA-SORINA — administrator
- DIȚOIU MIHAIL-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 146 din 546 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Ilfov, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 17.921 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.651%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320.283 lei | 134.930 lei | — | 153.270 lei | 18.100 lei | 135.170 lei |
| 2024 | 18.287 lei | 10.249 lei | — | 16.592 lei | 6.143 lei | 10.449 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 320.283 lei
- Venituri totale
- 320.545 lei
- Cheltuieli totale
- 183.442 lei
- Profit brut
- 137.103 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 153.270 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 106.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.581 lei
- Datorii
- 18.100 lei
- Capitaluri
- 135.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.287 lei
- Venituri totale
- 18.287 lei
- Cheltuieli totale
- 7.859 lei
- Profit brut
- 10.428 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 16.592 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.589 lei
- Datorii
- 6.143 lei
- Capitaluri
- 10.449 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4741 · Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului