EDUCATION MANAGEMENT ADVISOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 29 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- EDUCATION MANAGEMENT ADVISOR S.R.L.
- CUI
- 46740554
- Nr. înmatriculare
- J2/1620/2022
- EUID
- ROONRC.J2/1620/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 august 2022
Sediu social
- Adresă
- G-RAL GHEORGHE MAGHERU, nr. 15, et. 1, ap. 1, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALBU PAUL-ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 112 din 147 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Arad, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 11.703 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 40%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.330 lei | -4.989 lei | 1 | 160.352 lei | 121.577 lei | 38.775 lei |
| 2024 | 72.292 lei | 43.229 lei | 1 | 46.929 lei | 3.166 lei | 43.763 lei |
| 2023 | — | 369 lei | 1 | 680 lei | 146 lei | 534 lei |
| 2022 | — | -35 lei | — | 165 lei | 0 lei | 165 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.330 lei
- Venituri totale
- 43.330 lei
- Cheltuieli totale
- 47.356 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.026 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.989 lei
- Active imobilizate
- 136.809 lei
- Active circulante
- 23.543 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.595 lei
- Datorii
- 121.577 lei
- Capitaluri
- 38.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.292 lei
- Venituri totale
- 72.292 lei
- Cheltuieli totale
- 21.924 lei
- Profit brut
- 50.368 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.929 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.981 lei
- Datorii
- 3.166 lei
- Capitaluri
- 43.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.085 lei
- Cheltuieli totale
- 1.646 lei
- Profit brut
- 439 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 369 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 680 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 680 lei
- Datorii
- 146 lei
- Capitaluri
- 534 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 35 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 165 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului