EDUARDO-F INTERNATIONAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 26 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- EDUARDO-F INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 37660081
- Nr. înmatriculare
- J2017002053352
- EUID
- ROONRC.J2017002053352
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- CALEA ARADULUI, nr. 8, et. 5, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FRESIA FRANCESCO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 574 din 1.072 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Timiș, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 16.849 din 31.251 în tot județul, și locul 22.937 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200.000 lei | 1.085.739 lei | 0 | 2.034.520 lei | 5.584 lei | 2.028.936 lei |
| 2024 | 0 lei | 151.401 lei | 0 | 6.882.199 lei | 350.060 lei | 6.492.437 lei |
| 2023 | 0 lei | -55.885 lei | 0 | 6.625.834 lei | 284.798 lei | 6.341.036 lei |
| 2022 | 0 lei | -36.700 lei | 0 | 6.633.791 lei | 236.870 lei | 6.396.921 lei |
| 2021 | 0 lei | -33.182 lei | 0 | 6.642.826 lei | 209.206 lei | 6.433.620 lei |
| 2020 | 0 lei | -34.138 lei | 0 | 6.653.313 lei | 186.511 lei | 6.466.802 lei |
| 2019 | 0 lei | -41.019 lei | 0 | 6.666.386 lei | 165.446 lei | 6.500.940 lei |
| 2018 | 0 lei | -108.758 lei | 0 | 6.677.743 lei | 135.784 lei | 6.541.959 lei |
| 2017 | 0 lei | -14.083 lei | 0 | 5.025 lei | 18.908 lei | -13.883 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.000 lei
- Venituri totale
- 6.864.950 lei
- Cheltuieli totale
- 5.589.170 lei
- Profit brut
- 1.275.780 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.085.739 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.115.360 lei
- Active circulante
- 919.160 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 18.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 151.080 lei
- Datorii
- 5.584 lei
- Capitaluri
- 2.028.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.115.560 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 209.140 lei
- Cheltuieli totale
- 42.498 lei
- Profit brut
- 166.642 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 151.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.596.066 lei
- Active circulante
- 286.133 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 19.008 lei
- Casa și conturi la bănci
- 267.125 lei
- Datorii
- 350.060 lei
- Capitaluri
- 6.492.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.664.800 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 695 lei
- Cheltuieli totale
- 56.580 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.885 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 55.885 lei
- Active imobilizate
- 6.607.179 lei
- Active circulante
- 18.655 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 15.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.768 lei
- Datorii
- 284.798 lei
- Capitaluri
- 6.341.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.664.800 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului