EDUALPIN ALTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dumbrăvița, Comuna Ibănești, înmatriculată la 4 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- EDUALPIN ALTO S.R.L.
- CUI
- 40729123
- Nr. înmatriculare
- J2019000267078
- EUID
- ROONRC.J2019000267078
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- DUMBRĂVIȚA, nr. 505, Str. PRINCIPALĂ, Sat Dumbrăvița, Comuna Ibănești, Botoșani
- Localitate
- Sat Dumbrăvița, Comuna Ibănești, Botoșani
- Cod poștal
- 717216
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘUHAN EDUARD — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4399, județul Botoșani, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 3.398 din 5.612 în tot județul, și locul 4.270 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.084 lei | -24.036 lei | 0 | 123.387 lei | 90.164 lei | 33.223 lei |
| 2024 | 95.773 lei | 4.706 lei | 2 | 109.035 lei | 51.776 lei | 57.259 lei |
| 2023 | 167.958 lei | 33.215 lei | 1 | 87.579 lei | 54.026 lei | 33.553 lei |
| 2022 | 47.349 lei | -26.513 lei | 1 | 96.645 lei | 77.307 lei | 19.338 lei |
| 2021 | 118.250 lei | 27.287 lei | 1 | 49.337 lei | 3.486 lei | 45.851 lei |
| 2020 | 68.840 lei | 1.749 lei | 1 | 71.155 lei | 8.061 lei | 18.564 lei |
| 2019 | 48.640 lei | 16.615 lei | 2 | 132.445 lei | 11.590 lei | 16.815 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.084 lei
- Venituri totale
- 158.084 lei
- Cheltuieli totale
- 180.881 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.797 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.036 lei
- Active imobilizate
- 48.437 lei
- Active circulante
- 74.950 lei
- Stocuri
- 60.000 lei
- Creanțe
- 7.526 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.424 lei
- Datorii
- 90.164 lei
- Capitaluri
- 33.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.773 lei
- Venituri totale
- 155.773 lei
- Cheltuieli totale
- 150.254 lei
- Profit brut
- 5.519 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.706 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.250 lei
- Active circulante
- 77.785 lei
- Stocuri
- 62.550 lei
- Creanțe
- 10.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.348 lei
- Datorii
- 51.776 lei
- Capitaluri
- 57.259 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.958 lei
- Venituri totale
- 167.958 lei
- Cheltuieli totale
- 133.097 lei
- Profit brut
- 34.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.215 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 87.579 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 55.270 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.309 lei
- Datorii
- 54.026 lei
- Capitaluri
- 33.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului