EDIT CERT CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 21 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EDIT CERT CONSULT S.R.L.
- CUI
- 33066583
- Nr. înmatriculare
- J2023001155238
- EUID
- ROONRC.J2023001155238
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- SAFIRULUI, nr. 71B, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 20.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MACAROV BURNICHI RAREŞ GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 20 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5819, județul Ilfov, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 32.224 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.109 lei | 9.156 lei | 1 | 18.319 lei | 26.500 lei | -8.100 lei |
| 2024 | 40.613 lei | -72.260 lei | 1 | 71.402 lei | 90.288 lei | -17.256 lei |
| 2023 | 176.039 lei | 8.963 lei | 1 | 111.612 lei | 59.833 lei | 55.004 lei |
| 2022 | 186.736 lei | 45.801 lei | 1 | 47.694 lei | 3.021 lei | 46.041 lei |
| 2021 | 169.001 lei | 14.424 lei | 1 | 92.162 lei | 22.468 lei | 70.701 lei |
| 2020 | 113.836 lei | 25.924 lei | 1 | 89.401 lei | 33.719 lei | 56.277 lei |
| 2019 | 71.678 lei | -46.871 lei | 1 | 104.982 lei | 75.176 lei | 30.353 lei |
| 2018 | 218.406 lei | 39.284 lei | 1 | 165.783 lei | 89.501 lei | 77.224 lei |
| 2017 | 146.462 lei | 37.700 lei | 1 | 41.719 lei | 4.103 lei | 37.940 lei |
| 2016 | 93.954 lei | 20.534 lei | 1 | 37.046 lei | 2.074 lei | 35.295 lei |
| 2015 | 89.940 lei | 12.747 lei | 1 | 17.422 lei | 2.661 lei | 14.761 lei |
| 2014 | 37.977 lei | 1.814 lei | — | 8.133 lei | 6.119 lei | 2.014 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.109 lei
- Venituri totale
- 163.172 lei
- Cheltuieli totale
- 148.143 lei
- Profit brut
- 15.029 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.156 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.546 lei
- Active circulante
- 10.773 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.265 lei
- Datorii
- 26.500 lei
- Capitaluri
- -8.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.613 lei
- Venituri totale
- 40.729 lei
- Cheltuieli totale
- 112.782 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 72.053 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.260 lei
- Active imobilizate
- 67.283 lei
- Active circulante
- 4.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 611 lei
- Datorii
- 90.288 lei
- Capitaluri
- -17.256 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 176.039 lei
- Venituri totale
- 190.227 lei
- Cheltuieli totale
- 179.588 lei
- Profit brut
- 10.639 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 93.726 lei
- Active circulante
- 17.886 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.611 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.275 lei
- Datorii
- 59.833 lei
- Capitaluri
- 55.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.736 lei
- Venituri totale
- 195.128 lei
- Cheltuieli totale
- 145.839 lei
- Profit brut
- 49.289 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.801 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.061 lei
- Active circulante
- 32.633 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.759 lei
- Datorii
- 3.021 lei
- Capitaluri
- 46.041 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.001 lei
- Venituri totale
- 169.980 lei
- Cheltuieli totale
- 151.068 lei
- Profit brut
- 18.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.424 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.801 lei
- Active circulante
- 58.361 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.853 lei
- Datorii
- 22.468 lei
- Capitaluri
- 70.701 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.836 lei
- Venituri totale
- 113.912 lei
- Cheltuieli totale
- 84.739 lei
- Profit brut
- 29.173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.924 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.879 lei
- Active circulante
- 44.522 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.509 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.013 lei
- Datorii
- 33.719 lei
- Capitaluri
- 56.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.678 lei
- Venituri totale
- 73.996 lei
- Cheltuieli totale
- 120.133 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.137 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.871 lei
- Active imobilizate
- 75.620 lei
- Active circulante
- 29.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.742 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.620 lei
- Datorii
- 75.176 lei
- Capitaluri
- 30.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 218.406 lei
- Venituri totale
- 227.009 lei
- Cheltuieli totale
- 185.540 lei
- Profit brut
- 41.469 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 113.452 lei
- Active circulante
- 52.331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.131 lei
- Datorii
- 89.501 lei
- Capitaluri
- 77.224 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.462 lei
- Venituri totale
- 147.895 lei
- Cheltuieli totale
- 106.576 lei
- Profit brut
- 41.319 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.700 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.640 lei
- Active circulante
- 20.079 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.979 lei
- Datorii
- 4.103 lei
- Capitaluri
- 37.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.954 lei
- Venituri totale
- 93.954 lei
- Cheltuieli totale
- 70.600 lei
- Profit brut
- 23.354 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.745 lei
- Active circulante
- 15.301 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.280 lei
- Datorii
- 2.074 lei
- Capitaluri
- 35.295 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.940 lei
- Venituri totale
- 90.090 lei
- Cheltuieli totale
- 74.639 lei
- Profit brut
- 15.451 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.747 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88 lei
- Active circulante
- 17.334 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.334 lei
- Datorii
- 2.661 lei
- Capitaluri
- 14.761 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 37.977 lei
- Venituri totale
- 37.977 lei
- Cheltuieli totale
- 35.023 lei
- Profit brut
- 2.954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 616 lei
- Active circulante
- 7.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.517 lei
- Datorii
- 6.119 lei
- Capitaluri
- 2.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante · valoare însumată de cel mult 11 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANUo atribuire · cel mult 6 mii lei
- SPITALUL ORASENESC CERNAVODAo atribuire · cel mult 5 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- T1 2020Cumpărare directă nr. DA25351575
Servicii de expertiza tehnica de specialitate
6.000 lei · INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU · CPV 79400000-8 · Cumparare directa
- T1 2019Cumpărare directă nr. DA22313023
Consultanta in vederea mentinerii acreditarii ISO 15189-laborator analize medicale
4.500 lei · SPITALUL ORASENESC CERNAVODA · CPV 79400000-8 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014