EDILITAR PROJECT BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 31 octombrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- EDILITAR PROJECT BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 50802779
- Nr. înmatriculare
- J2024036981009
- EUID
- ROONRC.J2024036981009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2024
Sediu social
- Adresă
- ȚEPEȘ VODĂ, nr. 11, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110036
Contact
- Telefon
- 0777 698 999
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LECA SORIN-TIBERIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 63 din 619 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Argeș, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 1.973 din 20.151 în tot județul, și locul 371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 139%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.057.796 lei | 89.434 lei | 39 | 473.118 lei | 383.484 lei | 89.634 lei |
| 2024 | 1.277.425 lei | 993.118 lei | 17 | 2.117.566 lei | 1.124.248 lei | 993.318 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.057.796 lei
- Venituri totale
- 3.063.457 lei
- Cheltuieli totale
- 2.956.492 lei
- Profit brut
- 106.965 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.434 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 473.118 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 389.268 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.850 lei
- Datorii
- 383.484 lei
- Capitaluri
- 89.634 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 39
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.277.425 lei
- Venituri totale
- 1.277.425 lei
- Cheltuieli totale
- 246.750 lei
- Profit brut
- 1.030.675 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 993.118 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.117.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.517.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600.316 lei
- Datorii
- 1.124.248 lei
- Capitaluri
- 993.318 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 30 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului