EDENT DENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tulcea, înmatriculată la 4 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- EDENT DENTAL S.R.L.
- CUI
- 35759667
- Nr. înmatriculare
- J36/97/2016
- EUID
- ROONRC.J36/97/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- FRASINULUI, bl. 2, et. PARTER, NUMAR CADASTRAL 121/2/1, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Localitate
- Municipiul Tulcea, Tulcea
- Cod poștal
- 820187
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.03.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUTUNARU DENISA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 59 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Tulcea, peste 97% dintre firmele clasei. Locul 168 din 5.346 în tot județul, și locul 267 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.448.788 lei | 937.944 lei | 14 | 4.566.110 lei | 1.494.526 lei | 2.952.398 lei |
| 2024 | 7.414.484 lei | 1.020.748 lei | 14 | 5.386.932 lei | 1.312.166 lei | 4.074.766 lei |
| 2023 | 6.584.853 lei | 410.893 lei | 11 | 3.482.200 lei | 352.086 lei | 3.130.114 lei |
| 2022 | 5.864.757 lei | 1.060.665 lei | 11 | 4.200.110 lei | 251.434 lei | 3.948.676 lei |
| 2021 | 5.506.669 lei | 1.618.607 lei | 13 | 6.251.801 lei | 1.729.403 lei | 4.522.398 lei |
| 2020 | 3.793.237 lei | 773.897 lei | 11 | 3.318.431 lei | 414.638 lei | 2.903.793 lei |
| 2019 | 3.690.160 lei | 2.147.741 lei | 10 | 2.878.629 lei | 131.466 lei | 2.747.163 lei |
| 2018 | 2.861.556 lei | 1.120.853 lei | 8 | 1.791.755 lei | 71.520 lei | 1.720.235 lei |
| 2017 | 1.619.832 lei | 599.182 lei | 8 | 893.333 lei | 293.951 lei | 599.382 lei |
| 2016 | 451.646 lei | 215.536 lei | 3 | 261.806 lei | 46.070 lei | 215.736 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.448.788 lei
- Venituri totale
- 8.570.449 lei
- Cheltuieli totale
- 7.481.819 lei
- Profit brut
- 1.088.630 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 937.944 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.215.418 lei
- Active circulante
- 1.350.692 lei
- Stocuri
- 121.940 lei
- Creanțe
- 299.502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 929.250 lei
- Datorii
- 1.494.526 lei
- Capitaluri
- 2.952.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.414.484 lei
- Venituri totale
- 7.458.484 lei
- Cheltuieli totale
- 6.228.711 lei
- Profit brut
- 1.229.773 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.020.748 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.371.473 lei
- Active circulante
- 1.015.459 lei
- Stocuri
- 5.578 lei
- Creanțe
- 119.976 lei
- Casa și conturi la bănci
- 889.905 lei
- Datorii
- 1.312.166 lei
- Capitaluri
- 4.074.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.584.853 lei
- Venituri totale
- 6.614.965 lei
- Cheltuieli totale
- 6.144.617 lei
- Profit brut
- 470.348 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 410.893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.470.705 lei
- Active circulante
- 1.011.495 lei
- Stocuri
- 16.496 lei
- Creanțe
- 80.901 lei
- Casa și conturi la bănci
- 914.098 lei
- Datorii
- 352.086 lei
- Capitaluri
- 3.130.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.864.757 lei
- Venituri totale
- 6.484.826 lei
- Cheltuieli totale
- 5.374.144 lei
- Profit brut
- 1.110.682 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.060.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.950.505 lei
- Active circulante
- 2.249.605 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.825.972 lei
- Casa și conturi la bănci
- 423.633 lei
- Datorii
- 251.434 lei
- Capitaluri
- 3.948.676 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.506.669 lei
- Venituri totale
- 5.523.414 lei
- Cheltuieli totale
- 3.847.494 lei
- Profit brut
- 1.675.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.618.607 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.300.305 lei
- Active circulante
- 4.951.496 lei
- Stocuri
- 311 lei
- Creanțe
- 2.075.117 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.876.068 lei
- Datorii
- 1.729.403 lei
- Capitaluri
- 4.522.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.793.237 lei
- Venituri totale
- 3.857.262 lei
- Cheltuieli totale
- 3.045.093 lei
- Profit brut
- 812.169 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 773.897 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.340.417 lei
- Active circulante
- 1.978.014 lei
- Stocuri
- 7.904 lei
- Creanțe
- 19.297 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.950.813 lei
- Datorii
- 414.638 lei
- Capitaluri
- 2.903.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.690.160 lei
- Venituri totale
- 4.705.471 lei
- Cheltuieli totale
- 2.518.013 lei
- Profit brut
- 2.187.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.147.741 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.749.286 lei
- Active circulante
- 1.129.343 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 102.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.026.607 lei
- Datorii
- 131.466 lei
- Capitaluri
- 2.747.163 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.861.556 lei
- Venituri totale
- 2.861.556 lei
- Cheltuieli totale
- 1.710.993 lei
- Profit brut
- 1.150.563 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.120.853 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.675 lei
- Active circulante
- 1.740.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 766.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 973.195 lei
- Datorii
- 71.520 lei
- Capitaluri
- 1.720.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.619.832 lei
- Venituri totale
- 1.625.044 lei
- Cheltuieli totale
- 1.009.309 lei
- Profit brut
- 615.735 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 599.182 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.153 lei
- Active circulante
- 865.180 lei
- Stocuri
- 35.902 lei
- Creanțe
- 328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 828.950 lei
- Datorii
- 293.951 lei
- Capitaluri
- 599.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 451.646 lei
- Venituri totale
- 451.762 lei
- Cheltuieli totale
- 231.381 lei
- Profit brut
- 220.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 215.536 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.418 lei
- Active circulante
- 242.388 lei
- Stocuri
- 35.387 lei
- Creanțe
- 1.125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 205.876 lei
- Datorii
- 46.070 lei
- Capitaluri
- 215.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului