EDANO GROUP EXCHANGE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 22 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- EDANO GROUP EXCHANGE S.R.L.
- CUI
- 43777877
- Nr. înmatriculare
- J4/378/2021
- EUID
- ROONRC.J4/378/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- APRODU PURICE, nr. 13, sc. B, et. parter, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600408
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HÂRŢESCU ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6612, județul Bacău, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 5.533 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 331.874 lei | 243.960 lei | 1 | 803.020 lei | 21.858 lei | 781.162 lei |
| 2024 | 294.996 lei | 203.948 lei | 1 | 893.860 lei | 6.658 lei | 887.202 lei |
| 2023 | 357.565 lei | 229.386 lei | 1 | 904.513 lei | 5.792 lei | 898.721 lei |
| 2022 | 292.698 lei | 243.382 lei | 1 | 693.291 lei | 5.956 lei | 687.335 lei |
| 2021 | 208.700 lei | 173.753 lei | 1 | 430.823 lei | 256.870 lei | 173.953 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 331.874 lei
- Venituri totale
- 332.614 lei
- Cheltuieli totale
- 83.658 lei
- Profit brut
- 248.956 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 243.960 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.245 lei
- Active circulante
- 801.775 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 798.768 lei
- Datorii
- 21.858 lei
- Capitaluri
- 781.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 350.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.996 lei
- Venituri totale
- 294.996 lei
- Cheltuieli totale
- 88.098 lei
- Profit brut
- 206.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 203.948 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.905 lei
- Active circulante
- 890.955 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.298 lei
- Casa și conturi la bănci
- 888.657 lei
- Datorii
- 6.658 lei
- Capitaluri
- 887.202 lei
- Capital subscris vărsat
- 350.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 357.565 lei
- Venituri totale
- 357.565 lei
- Cheltuieli totale
- 124.603 lei
- Profit brut
- 232.962 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 229.386 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.565 lei
- Active circulante
- 899.948 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 899.948 lei
- Datorii
- 5.792 lei
- Capitaluri
- 898.721 lei
- Capital subscris vărsat
- 350.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.698 lei
- Venituri totale
- 292.698 lei
- Cheltuieli totale
- 46.390 lei
- Profit brut
- 246.308 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 243.382 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.225 lei
- Active circulante
- 687.066 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 687.066 lei
- Datorii
- 5.956 lei
- Capitaluri
- 687.335 lei
- Capital subscris vărsat
- 350.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.700 lei
- Venituri totale
- 208.700 lei
- Cheltuieli totale
- 33.260 lei
- Profit brut
- 175.440 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 173.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.885 lei
- Active circulante
- 422.938 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 422.938 lei
- Datorii
- 256.870 lei
- Capitaluri
- 173.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6612 · Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare (CAEN Rev.2)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului