ECOTEAM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 24 iunie 2008.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- ECOTEAM SRL
- CUI
- 24097653
- Nr. înmatriculare
- J38/710/2008
- EUID
- ROONRC.J38/710/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. Depozitelor, nr. 20, biroul nr. 2, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 lei | -453.393 lei | — | 316.465 lei | 762.882 lei | -446.417 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 793.664 lei | 786.688 lei | 6.976 lei |
| 2016 | 118.564 lei | -11.048 lei | 2 | 793.664 lei | 786.688 lei | 6.976 lei |
| 2015 | 500.730 lei | 49.222 lei | 5 | 999.216 lei | 832.469 lei | 166.747 lei |
| 2014 | 1.272.774 lei | 54.381 lei | 8 | 664.078 lei | 546.464 lei | 117.614 lei |
| 2013 | 814.018 lei | 11.546 lei | 14 | 696.051 lei | 632.817 lei | 63.234 lei |
| 2012 | 735.083 lei | 560 lei | — | 856.676 lei | 804.988 lei | 51.688 lei |
| 2011 | 392.594 lei | 51.687 lei | 3 | 795.423 lei | 744.295 lei | 51.128 lei |
| 2010 | 48.143 lei | 352 lei | 5 | 69.833 lei | 70.393 lei | -560 lei |
| 2009 | — | -1.467 lei | — | 5.753 lei | 6.665 lei | -912 lei |
| 2008 | 6.400 lei | 355 lei | — | 4.720 lei | 4.165 lei | 555 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 453.393 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 453.393 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 453.393 lei
- Active imobilizate
- 308.009 lei
- Active circulante
- 8.456 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.906 lei
- Datorii
- 762.882 lei
- Capitaluri
- -446.417 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 308.009 lei
- Active circulante
- 485.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 479.749 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.906 lei
- Datorii
- 786.688 lei
- Capitaluri
- 6.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.564 lei
- Venituri totale
- 118.564 lei
- Cheltuieli totale
- 129.612 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.048 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.048 lei
- Active imobilizate
- 308.009 lei
- Active circulante
- 485.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 479.749 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.906 lei
- Datorii
- 786.688 lei
- Capitaluri
- 6.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2312 · Prelucrarea și fasonarea sticlei plate (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înmatriculare la registrul comerțului