ECOREP RECYCLING FLORIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Caracal, înmatriculată la 31 martie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- ECOREP RECYCLING FLORIN S.R.L.
- CUI
- 28278016
- Nr. înmatriculare
- J2011000204284
- EUID
- ROONRC.J2011000204284
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 martie 2011
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU CEL BUN, nr. 30, Municipiul Caracal, Olt
- Localitate
- Municipiul Caracal, Olt
- Cod poștal
- 235200
Contact
- Telefon
- 0764 448 668
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.03.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAI ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 449 din 506 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Olt, peste 11% dintre firmele clasei. Locul 6.782 din 8.181 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.109 lei | -2.865 lei | — | 35.946 lei | 326.822 lei | -290.876 lei |
| 2024 | 45.978 lei | -10.330 lei | — | 33.899 lei | 321.910 lei | -288.011 lei |
| 2023 | — | -144.272 lei | — | 9.748 lei | 287.429 lei | -277.681 lei |
| 2022 | — | -4.590 lei | — | 169.149 lei | 309.298 lei | -140.149 lei |
| 2021 | 125.504 lei | -6.905 lei | — | 154.837 lei | 290.396 lei | -135.559 lei |
| 2020 | 46.983 lei | -21.071 lei | 1 | 275.561 lei | 404.214 lei | -128.653 lei |
| 2019 | 204.650 lei | -40.889 lei | 2 | 279.867 lei | 387.450 lei | -107.583 lei |
| 2018 | 238.258 lei | -38.983 lei | 1 | 316.586 lei | 396.917 lei | -66.693 lei |
| 2017 | 585.481 lei | 1.636 lei | 3 | 356.920 lei | 440.164 lei | -27.711 lei |
| 2016 | 552.490 lei | -14.295 lei | 3 | 525.206 lei | 585.363 lei | -29.367 lei |
| 2015 | 947.260 lei | 2.067 lei | 5 | 250.247 lei | 265.319 lei | -15.072 lei |
| 2014 | 521.040 lei | -26.596 lei | 3 | 217.498 lei | 234.637 lei | -17.139 lei |
| 2013 | 290.828 lei | 3.130 lei | 2 | 87.959 lei | 78.502 lei | 9.457 lei |
| 2012 | 131.337 lei | 337 lei | 1 | 46.171 lei | 39.843 lei | 6.328 lei |
| 2011 | 103.247 lei | 5.791 lei | 1 | 45.026 lei | 39.035 lei | 5.991 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.109 lei
- Venituri totale
- 31.109 lei
- Cheltuieli totale
- 33.974 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.865 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.865 lei
- Active imobilizate
- 6.005 lei
- Active circulante
- 29.941 lei
- Stocuri
- 4.968 lei
- Creanțe
- 25.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- -32 lei
- Datorii
- 326.822 lei
- Capitaluri
- -290.876 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.978 lei
- Venituri totale
- 48.844 lei
- Cheltuieli totale
- 59.174 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.330 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.330 lei
- Active imobilizate
- 10.810 lei
- Active circulante
- 23.089 lei
- Stocuri
- 14.552 lei
- Creanțe
- 7.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.514 lei
- Datorii
- 321.910 lei
- Capitaluri
- -288.011 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 26.109 lei
- Cheltuieli totale
- 170.381 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 144.272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 144.272 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.146 lei
- Datorii
- 287.429 lei
- Capitaluri
- -277.681 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.3)
- 3821 · Recuperarea materialelor reciclabile (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 17 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.