ECOM ZINCRIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Geamăna, Comuna Bradu, înmatriculată la 7 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ECOM ZINCRIS S.R.L.
- CUI
- 38816791
- Nr. înmatriculare
- J3/291/2018
- EUID
- ROONRC.J3/291/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- STEJARULUI, nr. 40, Biroul 1, Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Localitate
- Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Cod poștal
- 117141
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 16 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GLIŞCĂ CLAUDIA-NICOLETA — administrator
- ISPAS CRISTIAN-IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Argeș; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 142.003 lei | 23.619 lei | — | 170.192 lei | 156.880 lei | 13.312 lei |
| 2019 | 86.422 lei | -13.479 lei | — | 115.994 lei | 126.338 lei | -10.307 lei |
| 2018 | 28.821 lei | 2.972 lei | 0 | 69.500 lei | 66.328 lei | 3.172 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.003 lei
- Venituri totale
- 145.502 lei
- Cheltuieli totale
- 119.324 lei
- Profit brut
- 26.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.619 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.422 lei
- Active circulante
- 156.770 lei
- Stocuri
- 94.659 lei
- Creanțe
- 58.541 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.570 lei
- Datorii
- 156.880 lei
- Capitaluri
- 13.312 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.422 lei
- Venituri totale
- 86.768 lei
- Cheltuieli totale
- 98.452 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.684 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.479 lei
- Active imobilizate
- 13.813 lei
- Active circulante
- 102.181 lei
- Stocuri
- 69.380 lei
- Creanțe
- 31.609 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.192 lei
- Datorii
- 126.338 lei
- Capitaluri
- -10.307 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.821 lei
- Venituri totale
- 28.943 lei
- Cheltuieli totale
- 25.104 lei
- Profit brut
- 3.839 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.225 lei
- Active circulante
- 55.275 lei
- Stocuri
- 23.748 lei
- Creanțe
- 10.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.840 lei
- Datorii
- 66.328 lei
- Capitaluri
- 3.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului