ECOENERGY ARALL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 23 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ECOENERGY ARALL S.R.L.
- CUI
- 45696485
- Nr. înmatriculare
- J2022000334178
- EUID
- ROONRC.J2022000334178
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- Domnească, nr. 24, bl. MODERN, et. parter, SPAȚIUL COMERCIAL 1, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800008
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARAMĂ IULIAN-NICUȘOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 3 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3511, județul Galați. Locul 12.561 din 13.829 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.000 lei | 7.444 lei | — | 21.756 lei | 56.471 lei | 3.649 lei |
| 2024 | 0 lei | -1.929 lei | 0 | 8.350 lei | 31.800 lei | -3.795 lei |
| 2023 | 0 lei | -2.066 lei | 0 | 8.380 lei | 29.901 lei | -1.866 lei |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 0 | 28.600 lei | 28.601 lei | 0 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 10.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.886 lei
- Profit brut
- 8.114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.444 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.756 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.272 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.484 lei
- Datorii
- 56.471 lei
- Capitaluri
- 3.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.929 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.929 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 8.350 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.615 lei
- Datorii
- 31.800 lei
- Capitaluri
- -3.795 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.066 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.066 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.066 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 8.380 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.645 lei
- Datorii
- 29.901 lei
- Capitaluri
- -1.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3511 · Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 3515 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului