ECO ORGANIC INITIATIVE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buftea, Oraș Buftea, înmatriculată la 8 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ECO ORGANIC INITIATIVE SRL
- CUI
- 37172234
- Nr. înmatriculare
- J23/894/2017
- EUID
- ROONRC.J23/894/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- EROILOR, nr. 2, Camera 1, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Localitate
- Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 23 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IRIMESCU OANA-BRÎNDUŞA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -50 lei | — | 70.705 lei | 72.300 lei | -1.595 lei |
| 2024 | — | -1.736 lei | — | 52.365 lei | 53.911 lei | -1.546 lei |
| 2023 | — | -1.018 lei | — | 54.690 lei | 54.500 lei | 190 lei |
| 2022 | — | -3.480 lei | — | 102.608 lei | 101.499 lei | 1.109 lei |
| 2021 | 20.940 lei | 35.565 lei | — | 131.675 lei | 5.085 lei | 126.590 lei |
| 2020 | 43.491 lei | 42.359 lei | — | 98.544 lei | 7.519 lei | 91.025 lei |
| 2019 | 36.228 lei | 18.091 lei | — | 60.074 lei | 11.408 lei | 48.666 lei |
| 2018 | 29.338 lei | 25.513 lei | — | 32.882 lei | 2.307 lei | 30.575 lei |
| 2017 | 22.955 lei | 20.602 lei | — | 24.148 lei | 3.346 lei | 20.802 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 50 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 70.705 lei
- Stocuri
- 4.006 lei
- Creanțe
- 7.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.961 lei
- Datorii
- 72.300 lei
- Capitaluri
- -1.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.736 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.736 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.365 lei
- Stocuri
- 4.006 lei
- Creanțe
- 7.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.621 lei
- Datorii
- 53.911 lei
- Capitaluri
- -1.546 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.018 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.018 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.018 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.690 lei
- Stocuri
- 4.006 lei
- Creanțe
- 7.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.946 lei
- Datorii
- 54.500 lei
- Capitaluri
- 190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.480 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.480 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 102.608 lei
- Stocuri
- 4.006 lei
- Creanțe
- 7.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.864 lei
- Datorii
- 101.499 lei
- Capitaluri
- 1.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.940 lei
- Venituri totale
- 40.915 lei
- Cheltuieli totale
- 4.722 lei
- Profit brut
- 36.193 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.565 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 131.675 lei
- Stocuri
- 4.006 lei
- Creanțe
- 7.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.931 lei
- Datorii
- 5.085 lei
- Capitaluri
- 126.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.491 lei
- Venituri totale
- 65.318 lei
- Cheltuieli totale
- 21.655 lei
- Profit brut
- 43.663 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 98.544 lei
- Stocuri
- 4.006 lei
- Creanțe
- 7.863 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.675 lei
- Datorii
- 7.519 lei
- Capitaluri
- 91.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.228 lei
- Venituri totale
- 54.561 lei
- Cheltuieli totale
- 35.383 lei
- Profit brut
- 19.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.091 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.074 lei
- Stocuri
- 801 lei
- Creanțe
- 22.127 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.146 lei
- Datorii
- 11.408 lei
- Capitaluri
- 48.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.338 lei
- Venituri totale
- 44.713 lei
- Cheltuieli totale
- 18.319 lei
- Profit brut
- 26.394 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.513 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.882 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.130 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.752 lei
- Datorii
- 2.307 lei
- Capitaluri
- 30.575 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.955 lei
- Venituri totale
- 26.145 lei
- Cheltuieli totale
- 4.854 lei
- Profit brut
- 21.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.148 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.716 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.432 lei
- Datorii
- 3.346 lei
- Capitaluri
- 20.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0116 · Cultivarea plantelor pentru fibre textile (CAEN Rev.2)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.2)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.2)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.2)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.2)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 0163 · Activități după recoltare (CAEN Rev.2)
- 0164 · Pregătirea semințelor (CAEN Rev.2)
- 1041 · Fabricarea uleiurilor și grăsimilor (CAEN Rev.2)
- 1084 · Fabricarea condimentelor și ingredientelor (CAEN Rev.2)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului