ECO NIC URSU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rusova Nouă, Comuna Berliște, înmatriculată la 3 septembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- ECO NIC URSU SRL
- CUI
- 30619620
- Nr. înmatriculare
- J11/445/2012
- EUID
- ROONRC.J11/445/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 septembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- RUSOVA NOUĂ, nr. 27/A, Sat Rusova Nouă, Comuna Berliște, Caraș-Severin
- Localitate
- Sat Rusova Nouă, Comuna Berliște, Caraș-Severin
- Cod poștal
- 327023
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- URSU NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Caraș-Severin.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2023 | — | 498 lei | 1 | 95.558 lei | 89 lei | 95.469 lei |
| 2022 | 51.400 lei | 2.142 lei | 1 | 113.807 lei | 2.277 lei | 111.530 lei |
| 2021 | 96.236 lei | 423 lei | 1 | 140.067 lei | 3.987 lei | 139.888 lei |
| 2020 | 219.679 lei | 158.824 lei | 2 | 155.528 lei | -8.480 lei | 167.816 lei |
| 2019 | 114.086 lei | 19.113 lei | 2 | 27.964 lei | 22.780 lei | 8.992 lei |
| 2018 | 30.691 lei | -10.321 lei | 1 | 3.894 lei | 17.823 lei | -10.121 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 9.500 lei
- Cheltuieli totale
- 8.913 lei
- Profit brut
- 587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 95.558 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 65.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.337 lei
- Datorii
- 89 lei
- Capitaluri
- 95.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.400 lei
- Venituri totale
- 51.400 lei
- Cheltuieli totale
- 48.843 lei
- Profit brut
- 2.557 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.142 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.709 lei
- Active circulante
- 109.098 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.378 lei
- Datorii
- 2.277 lei
- Capitaluri
- 111.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.236 lei
- Venituri totale
- 107.168 lei
- Cheltuieli totale
- 105.972 lei
- Profit brut
- 1.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 140.067 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.974 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105.093 lei
- Datorii
- 3.987 lei
- Capitaluri
- 139.888 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.679 lei
- Venituri totale
- 250.494 lei
- Cheltuieli totale
- 90.701 lei
- Profit brut
- 159.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 158.824 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 155.528 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.043 lei
- Datorii
- -8.480 lei
- Capitaluri
- 167.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.086 lei
- Venituri totale
- 124.357 lei
- Cheltuieli totale
- 104.103 lei
- Profit brut
- 20.254 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 298 lei
- Active circulante
- 27.666 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.642 lei
- Datorii
- 22.780 lei
- Capitaluri
- 8.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.691 lei
- Venituri totale
- 30.691 lei
- Cheltuieli totale
- 40.705 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.014 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.321 lei
- Active imobilizate
- 656 lei
- Active circulante
- 3.238 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.861 lei
- Casa și conturi la bănci
- 377 lei
- Datorii
- 17.823 lei
- Capitaluri
- -10.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 7912 · Activități ale tur-operatorilor (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2012
- Înmatriculare la registrul comerțului