ECI FUTURE INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 14 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ECI FUTURE INVEST S.R.L.
- CUI
- 40310205
- Nr. înmatriculare
- J3/2739/2018
- EUID
- ROONRC.J3/2739/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- FRAȚII GOLEȘTI, nr. 120, et. 2, Camera 8, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110174
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ENE ION-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 32 din 148 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7111, județul Argeș, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 7.377 din 20.151 în tot județul, și locul 3.960 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 85%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 393.948 lei | 101.938 lei | 3 | 249.879 lei | 80.575 lei | 102.138 lei |
| 2024 | 212.440 lei | 34.932 lei | 0 | 170.935 lei | 63.240 lei | 35.132 lei |
| 2023 | 248.350 lei | 108.873 lei | 1 | 238.489 lei | 43.605 lei | 109.073 lei |
| 2022 | 271.387 lei | 167.005 lei | 5 | 304.830 lei | 25.712 lei | 167.205 lei |
| 2021 | 159.490 lei | 2.848 lei | 5 | 195.032 lei | 49.139 lei | 7.877 lei |
| 2020 | 141.605 lei | 4.829 lei | 4 | 253.579 lei | 84.432 lei | 5.029 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 0 | 367.255 lei | 193.129 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 393.948 lei
- Venituri totale
- 399.345 lei
- Cheltuieli totale
- 278.451 lei
- Profit brut
- 120.894 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.367 lei
- Active circulante
- 184.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 141.789 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.723 lei
- Datorii
- 80.575 lei
- Capitaluri
- 102.138 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 212.440 lei
- Venituri totale
- 225.688 lei
- Cheltuieli totale
- 184.102 lei
- Profit brut
- 41.586 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.932 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.563 lei
- Active circulante
- 98.372 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 53.021 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.351 lei
- Datorii
- 63.240 lei
- Capitaluri
- 35.132 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 248.350 lei
- Venituri totale
- 279.092 lei
- Cheltuieli totale
- 167.428 lei
- Profit brut
- 111.664 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108.873 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.335 lei
- Active circulante
- 157.154 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 120.989 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.165 lei
- Datorii
- 43.605 lei
- Capitaluri
- 109.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 271.387 lei
- Venituri totale
- 346.989 lei
- Cheltuieli totale
- 177.270 lei
- Profit brut
- 169.719 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.005 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.437 lei
- Active circulante
- 197.393 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 48.777 lei
- Casa și conturi la bănci
- 148.616 lei
- Datorii
- 25.712 lei
- Capitaluri
- 167.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.490 lei
- Venituri totale
- 185.592 lei
- Cheltuieli totale
- 181.149 lei
- Profit brut
- 4.443 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.848 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133.540 lei
- Active circulante
- 61.492 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 37.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.253 lei
- Datorii
- 49.139 lei
- Capitaluri
- 7.877 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.605 lei
- Venituri totale
- 167.038 lei
- Cheltuieli totale
- 160.813 lei
- Profit brut
- 6.225 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.829 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 159.643 lei
- Active circulante
- 93.936 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 26.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.361 lei
- Datorii
- 84.432 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 183.569 lei
- Active circulante
- 183.686 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 183.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117 lei
- Datorii
- 193.129 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului