E. VAN WIJK REAL ESTATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, înmatriculată la 29 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- E. VAN WIJK REAL ESTATE S.R.L.
- CUI
- 43644323
- Nr. înmatriculare
- J2021000437126
- EUID
- ROONRC.J2021000437126
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- CLUJULUI, nr. 7, Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj
- Localitate
- Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj
- Cod poștal
- 407042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIRCEA MURESAN INVEST S.R.L. — administrator
- MUREȘAN PAUL — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 36 din 934 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Cluj, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 2.221 din 42.438 în tot județul, și locul 4.282 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.496.249 lei | 846.399 lei | 5 | 57.021.998 lei | 41.917.373 lei | 15.038.862 lei |
| 2024 | 4.030.736 lei | 207.814 lei | 5 | 46.001.835 lei | 31.834.061 lei | 14.192.687 lei |
| 2023 | 4.928.382 lei | 1.455.543 lei | 5 | 37.742.745 lei | 23.797.795 lei | 13.984.872 lei |
| 2022 | 4.572.950 lei | 1.723.089 lei | 5 | 24.845.371 lei | 12.317.553 lei | 12.529.330 lei |
| 2021 | 3.756.420 lei | 791.575 lei | 5 | 26.775.579 lei | 15.980.803 lei | 10.806.241 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.496.249 lei
- Venituri totale
- 5.537.669 lei
- Cheltuieli totale
- 4.691.270 lei
- Profit brut
- 846.399 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 846.399 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.735.876 lei
- Active circulante
- 2.286.122 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.289.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 996.950 lei
- Datorii
- 41.917.373 lei
- Capitaluri
- 15.038.862 lei
- Capital subscris vărsat
- 16.400 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.030.736 lei
- Venituri totale
- 4.097.792 lei
- Cheltuieli totale
- 3.861.809 lei
- Profit brut
- 235.983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 207.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.016.687 lei
- Active circulante
- 985.148 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 955.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.927 lei
- Datorii
- 31.834.061 lei
- Capitaluri
- 14.192.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 16.400 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.928.382 lei
- Venituri totale
- 5.161.241 lei
- Cheltuieli totale
- 3.605.559 lei
- Profit brut
- 1.555.682 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.455.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.307.290 lei
- Active circulante
- 1.435.455 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.262.903 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172.552 lei
- Datorii
- 23.797.795 lei
- Capitaluri
- 13.984.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 16.400 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului