DYNAMIQUE MONTAGE ASCENSEUR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Zahanaua, Comuna Târgșoru Vechi, înmatriculată la 5 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DYNAMIQUE MONTAGE ASCENSEUR S.R.L.
- CUI
- 43289744
- Nr. înmatriculare
- J2020002081290
- EUID
- ROONRC.J2020002081290
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- MORII, nr. 30, Sat Zahanaua, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova
- Localitate
- Sat Zahanaua, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova
- Cod poștal
- 107593
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIE ELENA-VALENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 41 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4329, județul Prahova, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 6.839 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 57%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 492.239 lei | -223.158 lei | 1 | 806.840 lei | 356.969 lei | 449.871 lei |
| 2024 | 1.132.171 lei | 299.971 lei | 1 | 723.900 lei | 50.871 lei | 673.029 lei |
| 2023 | 1.138.040 lei | 211.445 lei | 2 | 475.668 lei | 91.739 lei | 383.929 lei |
| 2022 | 1.327.041 lei | 183.114 lei | 6 | 285.786 lei | 102.432 lei | 183.354 lei |
| 2021 | 455.312 lei | 135.959 lei | 5 | 150.392 lei | 16.683 lei | 133.709 lei |
| 2020 | — | -2.450 lei | — | 750 lei | 3.000 lei | -2.250 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 492.239 lei
- Venituri totale
- 494.859 lei
- Cheltuieli totale
- 708.224 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 213.365 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 223.158 lei
- Active imobilizate
- 645.933 lei
- Active circulante
- 160.907 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61.809 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.098 lei
- Datorii
- 356.969 lei
- Capitaluri
- 449.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.132.171 lei
- Venituri totale
- 1.212.727 lei
- Cheltuieli totale
- 877.173 lei
- Profit brut
- 335.554 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 299.971 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 492.228 lei
- Active circulante
- 231.672 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 181.276 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.396 lei
- Datorii
- 50.871 lei
- Capitaluri
- 673.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.138.040 lei
- Venituri totale
- 1.143.365 lei
- Cheltuieli totale
- 922.246 lei
- Profit brut
- 221.119 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 211.445 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.481 lei
- Active circulante
- 319.187 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 313.749 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.438 lei
- Datorii
- 91.739 lei
- Capitaluri
- 383.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.327.041 lei
- Venituri totale
- 1.329.348 lei
- Cheltuieli totale
- 1.133.628 lei
- Profit brut
- 195.720 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 183.114 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.015 lei
- Active circulante
- 221.771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177.744 lei
- Datorii
- 102.432 lei
- Capitaluri
- 183.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 455.312 lei
- Venituri totale
- 456.013 lei
- Cheltuieli totale
- 315.951 lei
- Profit brut
- 140.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.863 lei
- Active circulante
- 108.529 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.502 lei
- Datorii
- 16.683 lei
- Capitaluri
- 133.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.450 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.450 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.450 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 294 lei
- Casa și conturi la bănci
- 456 lei
- Datorii
- 3.000 lei
- Capitaluri
- -2.250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului