DXI BEAUTY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lunca Merilor, Comuna Bistra, înmatriculată la 20 martie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- DXI BEAUTY S.R.L.
- CUI
- 49798747
- Nr. înmatriculare
- J2024001143359
- EUID
- ROONRC.J2024001143359
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 martie 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 40, BIROUL NR. 1, Sat Lunca Merilor, Comuna Bistra, Alba
- Localitate
- Sat Lunca Merilor, Comuna Bistra, Alba
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 31.03.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VASIU ELENA DELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 65 din 75 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Alba, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 9.687 din 10.678 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.290 lei | 345 lei | — | 1.093 lei | 0 lei | 1.093 lei |
| 2024 | 14.590 lei | 548 lei | — | 1.073 lei | 325 lei | 748 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.290 lei
- Venituri totale
- 8.294 lei
- Cheltuieli totale
- 7.891 lei
- Profit brut
- 403 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.093 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.074 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 1.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.590 lei
- Venituri totale
- 14.590 lei
- Cheltuieli totale
- 13.884 lei
- Profit brut
- 706 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.073 lei
- Stocuri
- 754 lei
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- -31 lei
- Datorii
- 325 lei
- Capitaluri
- 748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului