DWD INSPECTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, înmatriculată la 16 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DWD INSPECTION S.R.L.
- CUI
- 43922039
- Nr. înmatriculare
- J2021000347272
- EUID
- ROONRC.J2021000347272
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, bl. A2, sc. A, et. P, ap. 1, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț
- Localitate
- Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț
- Cod poștal
- 615200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUDANU ADI-GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Neamț, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 2.891 din 10.171 în tot județul, și locul 1.706 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 66%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 635.755 lei | 66.865 lei | 4 | 237.615 lei | 170.550 lei | 67.065 lei |
| 2024 | 384.091 lei | 16.863 lei | 4 | 148.375 lei | 73.863 lei | 74.512 lei |
| 2023 | 316.757 lei | 31.328 lei | 3 | 106.058 lei | 45.020 lei | 61.038 lei |
| 2022 | 210.544 lei | 27.665 lei | 2 | 67.231 lei | 37.521 lei | 29.710 lei |
| 2021 | 43.738 lei | 1.845 lei | 1 | 78.377 lei | 76.332 lei | 2.045 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 635.755 lei
- Venituri totale
- 635.755 lei
- Cheltuieli totale
- 554.214 lei
- Profit brut
- 81.541 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.865 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 86.693 lei
- Active circulante
- 150.922 lei
- Stocuri
- 81.739 lei
- Creanțe
- 48.506 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.677 lei
- Datorii
- 170.550 lei
- Capitaluri
- 67.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 384.091 lei
- Venituri totale
- 384.091 lei
- Cheltuieli totale
- 361.361 lei
- Profit brut
- 22.730 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.863 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.906 lei
- Active circulante
- 62.469 lei
- Stocuri
- 18.260 lei
- Creanțe
- 433 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.776 lei
- Datorii
- 73.863 lei
- Capitaluri
- 74.512 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 316.757 lei
- Venituri totale
- 316.757 lei
- Cheltuieli totale
- 282.419 lei
- Profit brut
- 34.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.328 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.259 lei
- Active circulante
- 49.799 lei
- Stocuri
- 794 lei
- Creanțe
- 6.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.131 lei
- Datorii
- 45.020 lei
- Capitaluri
- 61.038 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.544 lei
- Venituri totale
- 210.544 lei
- Cheltuieli totale
- 181.026 lei
- Profit brut
- 29.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.910 lei
- Active circulante
- 22.321 lei
- Stocuri
- 11.607 lei
- Creanțe
- 10.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 37.521 lei
- Capitaluri
- 29.710 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.738 lei
- Venituri totale
- 78.738 lei
- Cheltuieli totale
- 76.264 lei
- Profit brut
- 2.474 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.845 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.917 lei
- Active circulante
- 31.460 lei
- Stocuri
- 19.808 lei
- Creanțe
- 10.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.352 lei
- Datorii
- 76.332 lei
- Capitaluri
- 2.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2021–2022) · valoare însumată de cel mult 220 lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI)2 atribuiri · cel mult 220 lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII ITP NT05BEC
120 lei · COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) · CPV 71631200-2 Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII I.T.P. UTILAJ NISSAN NT05BEC
100 lei · COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) · CPV 71631200-2 Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 10 noiembrie 2021 și 9 noiembrie 2022. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4730 · Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului