DUNA TRADE IMP-EXP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, înmatriculată la 23 februarie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- DUNA TRADE IMP-EXP SRL
- CUI
- 14875987
- Nr. înmatriculare
- J2011000426235
- EUID
- ROONRC.J2011000426235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 februarie 2011
Sediu social
- Adresă
- Str. PRELUNGIREA GHENCEA, nr. 45, bl. B8, ap. 24, corp A, mansarda, Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, Ilfov
Contact
- Telefon
- 021 332 1731
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 23.02.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NEAGOE MARIOARA AURORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 3 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2391, județul Ilfov. Locul 4.035 din 40.375 în tot județul, și locul 1.236 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.511.729 lei | 5.044 lei | 20 | 5.016.332 lei | 282.031 lei | 4.734.301 lei |
| 2024 | 4.363.053 lei | 822.710 lei | 19 | 5.176.341 lei | 235.973 lei | 4.940.368 lei |
| 2023 | 3.313.057 lei | 90.870 lei | 19 | 4.621.975 lei | 504.318 lei | 4.117.657 lei |
| 2022 | 3.447.685 lei | 41.615 lei | 20 | 4.438.791 lei | 412.004 lei | 4.026.787 lei |
| 2021 | 4.521.821 lei | 370.324 lei | 21 | 4.297.487 lei | 101.789 lei | 4.195.698 lei |
| 2020 | 4.975.329 lei | 666.609 lei | 22 | 4.226.969 lei | 150.467 lei | 4.076.502 lei |
| 2019 | 4.651.609 lei | 824.158 lei | 21 | 4.093.229 lei | 557.024 lei | 3.536.205 lei |
| 2018 | 4.083.356 lei | 1.073.646 lei | 21 | 3.631.054 lei | 613.306 lei | 3.017.748 lei |
| 2017 | 3.879.150 lei | 420.800 lei | 20 | 2.813.418 lei | 869.316 lei | 1.944.102 lei |
| 2016 | 3.470.071 lei | 306.983 lei | 21 | 2.597.099 lei | 1.073.797 lei | 1.523.302 lei |
| 2015 | 3.290.365 lei | 348.814 lei | 24 | 2.668.329 lei | 1.400.578 lei | 1.267.751 lei |
| 2014 | 3.362.151 lei | 93.251 lei | 26 | 2.907.261 lei | 1.988.325 lei | 918.936 lei |
| 2013 | 3.131.246 lei | 76.768 lei | 20 | 3.060.223 lei | 2.299.413 lei | 760.810 lei |
| 2012 | 3.625.135 lei | 67.593 lei | 16 | 3.437.381 lei | 2.740.412 lei | 696.969 lei |
| 2011 | 3.262.631 lei | 28.015 lei | 16 | 3.447.585 lei | 2.818.209 lei | 629.376 lei |
| 2010 | 2.387.238 lei | 21.248 lei | 9 | 3.580.048 lei | 2.928.887 lei | 651.161 lei |
| 2009 | 1.801.480 lei | 65.677 lei | 6 | 3.282.073 lei | 2.652.160 lei | 629.913 lei |
| 2008 | 2.560.468 lei | 99.616 lei | 15 | 3.435.379 lei | 2.871.143 lei | 564.236 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.511.729 lei
- Venituri totale
- 3.545.384 lei
- Cheltuieli totale
- 3.519.856 lei
- Profit brut
- 25.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.870.954 lei
- Active circulante
- 3.145.378 lei
- Stocuri
- 1.706.123 lei
- Creanțe
- 1.174.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 264.851 lei
- Datorii
- 282.031 lei
- Capitaluri
- 4.734.301 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 20
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.363.053 lei
- Venituri totale
- 4.396.361 lei
- Cheltuieli totale
- 3.509.648 lei
- Profit brut
- 886.713 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 822.710 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.790.701 lei
- Active circulante
- 3.385.640 lei
- Stocuri
- 1.621.167 lei
- Creanțe
- 1.086.494 lei
- Casa și conturi la bănci
- 677.979 lei
- Datorii
- 235.973 lei
- Capitaluri
- 4.940.368 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 19
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.313.057 lei
- Venituri totale
- 3.361.879 lei
- Cheltuieli totale
- 3.240.761 lei
- Profit brut
- 121.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.870 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.737.011 lei
- Active circulante
- 2.884.964 lei
- Stocuri
- 752.756 lei
- Creanțe
- 999.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.133.184 lei
- Datorii
- 504.318 lei
- Capitaluri
- 4.117.657 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 19
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 854 lei
- 16 atribuiri, de la o autoritate contractantă (2019–2025) · valoare însumată de cel mult 47,8 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE16 atribuiri · cel mult 47,8 mil. lei
- COLEGIUL" FERDINAND I "MANECIUo atribuire · cel mult 854 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Contract nr. 114
Servicii de sanatate (Rev.2)
1.377.868 lei · CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE · CPV 85100000-0 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 125/DB
Servicii de sanatate (Rev.2)
783.024 lei · CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE · CPV 85100000-0 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 107/DB
Servicii de sanatate (Rev.2)
16.897.394 lei · CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE · CPV 85100000-0 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 294/DB
Servicii de sanatate (Rev.2)
26.508 lei · CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE · CPV 85100000-0 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 127/DB
Servicii de sanatate (Rev.2)
477.144 lei · CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE · CPV 85100000-0 · Licitatie deschisa
Clasamentul contractelor publice din Ilfov →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 29 mai 2019 și 25 martie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0899 · Alte activități extractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2391 · Fabricarea de produse abrazive (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8695 · Activități de fizioterapie (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.