Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

DUMI LAVI PROFI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Arini, Comuna Bălțătești, înmatriculată la 13 mai 2022.

Identitate

Denumire legală
DUMI LAVI PROFI S.R.L.
CUI
46121990
Nr. înmatriculare
J27/564/2022
EUID
ROONRC.J27/564/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
13 mai 2022

Sediu social

Adresă
Primăverii, nr. 16, Sat Valea Arini, Comuna Bălțătești, Neamț
Cod poștal
617027

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 13.05.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SAVIN DUMITRIȚA-ELENA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
904 mii lei02022: 393 mii lei2023: 796 mii lei2024: 859 mii lei2025: 904 mii lei2022202320242025
Rezultat net
253 mii lei02022: 137 mii lei2023: 253 mii lei2024: 219 mii lei2025: 167 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 25 din 72 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Neamț, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 2.303 din 10.171 în tot județul, și locul 703 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025904.299 lei167.335 lei11285.543 lei117.359 lei168.184 lei
2024858.890 lei219.268 lei11336.191 lei116.723 lei219.468 lei
2023795.992 lei253.232 lei11164.080 lei108.398 lei55.682 lei
2022393.054 lei137.276 lei10120.553 lei57.077 lei63.476 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
904.299 lei
Venituri totale
904.299 lei
Cheltuieli totale
717.022 lei
Profit brut
187.277 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
167.335 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
49.610 lei
Active circulante
235.933 lei
Stocuri
Creanțe
213.265 lei
Casa și conturi la bănci
22.668 lei
Datorii
117.359 lei
Capitaluri
168.184 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
11

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
858.890 lei
Venituri totale
858.890 lei
Cheltuieli totale
617.990 lei
Profit brut
240.900 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
219.268 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
49.610 lei
Active circulante
286.581 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
267.118 lei
Casa și conturi la bănci
19.463 lei
Datorii
116.723 lei
Capitaluri
219.468 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
11

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
795.992 lei
Venituri totale
795.992 lei
Cheltuieli totale
534.800 lei
Profit brut
261.192 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
253.232 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
49.610 lei
Active circulante
114.470 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
100.969 lei
Casa și conturi la bănci
13.501 lei
Datorii
108.398 lei
Capitaluri
55.682 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
11

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
393.054 lei
Venituri totale
393.054 lei
Cheltuieli totale
251.926 lei
Profit brut
141.128 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
137.276 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
49.610 lei
Active circulante
70.943 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
67.220 lei
Casa și conturi la bănci
3.723 lei
Datorii
57.077 lei
Capitaluri
63.476 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
10

Activități autorizate (CAEN)

  • 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului