DTR CRAFT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 2 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DTR CRAFT S.R.L.
- CUI
- 46041319
- Nr. înmatriculare
- J2022000665265
- EUID
- ROONRC.J2022000665265
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- SG. MAJ. IOAN ROMAN, nr. 6, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Cod poștal
- 540259
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILĂȘAN ANDRÁS-RÓBERT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 49 din 72 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1812, județul Mureș, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 10.729 din 16.820 în tot județul, și locul 6.409 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.730 lei | -28.877 lei | 1 | 118.176 lei | 122.543 lei | -722 lei |
| 2024 | 117.993 lei | 27.688 lei | 0 | 104.281 lei | 80.706 lei | 28.155 lei |
| 2023 | 92.522 lei | 12.880 lei | 0 | 141.294 lei | 145.627 lei | 467 lei |
| 2022 | 11.567 lei | -12.613 lei | 0 | 120.262 lei | 138.052 lei | -12.413 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.730 lei
- Venituri totale
- 128.745 lei
- Cheltuieli totale
- 157.622 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.877 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.877 lei
- Active imobilizate
- 40.310 lei
- Active circulante
- 77.866 lei
- Stocuri
- 10.604 lei
- Creanțe
- 44.408 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.854 lei
- Datorii
- 122.543 lei
- Capitaluri
- -722 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.993 lei
- Venituri totale
- 118.176 lei
- Cheltuieli totale
- 85.431 lei
- Profit brut
- 32.745 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.688 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.761 lei
- Active circulante
- 38.520 lei
- Stocuri
- 8.691 lei
- Creanțe
- 4.280 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.549 lei
- Datorii
- 80.706 lei
- Capitaluri
- 28.155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.522 lei
- Venituri totale
- 92.543 lei
- Cheltuieli totale
- 77.207 lei
- Profit brut
- 15.336 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.880 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 92.282 lei
- Active circulante
- 49.012 lei
- Stocuri
- 1.235 lei
- Creanțe
- 6.212 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.565 lei
- Datorii
- 145.627 lei
- Capitaluri
- 467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 4 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklubo atribuire · cel mult 2 mii lei
- CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanuo atribuire · cel mult 1.406 lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
TROFEE FESTIVALUL MARTISORUL MUZICAL
1.406 lei · CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanu · CPV 39298700-4 Trofee (Rev.2)
- Cumpărare directă
Trofeu STEA realizat din plexiglass, personalizat prin print UV
2.394 lei · Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub · CPV 39298700-4 Trofee (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Mureș →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 21 martie 2024 și 7 februarie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului