DRYDARY MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 31 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DRYDARY MARKET S.R.L.
- CUI
- 47536200
- Nr. înmatriculare
- J12/393/2023
- EUID
- ROONRC.J12/393/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 118, bl. A2, sc. B, ap. 18, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401048
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRUȚA DENISA-GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 153 din 744 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Cluj, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 4.943 din 42.438 în tot județul, și locul 8.414 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.922.138 lei | 204.267 lei | 2 | 916.279 lei | 69.077 lei | 847.202 lei |
| 2024 | 1.903.303 lei | 476.051 lei | 2 | 705.984 lei | 63.050 lei | 642.934 lei |
| 2023 | 1.400.274 lei | 166.883 lei | 2 | 216.616 lei | 49.733 lei | 166.883 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.922.138 lei
- Venituri totale
- 1.922.138 lei
- Cheltuieli totale
- 1.678.805 lei
- Profit brut
- 243.333 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 204.267 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.501 lei
- Active circulante
- 894.778 lei
- Stocuri
- 783.033 lei
- Creanțe
- 106.990 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.755 lei
- Datorii
- 69.077 lei
- Capitaluri
- 847.202 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.903.303 lei
- Venituri totale
- 1.903.583 lei
- Cheltuieli totale
- 1.379.867 lei
- Profit brut
- 523.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 476.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.700 lei
- Active circulante
- 675.284 lei
- Stocuri
- 382.370 lei
- Creanțe
- 236.718 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.196 lei
- Datorii
- 63.050 lei
- Capitaluri
- 642.934 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.400.274 lei
- Venituri totale
- 1.400.559 lei
- Cheltuieli totale
- 1.219.950 lei
- Profit brut
- 180.609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 166.883 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.890 lei
- Active circulante
- 176.726 lei
- Stocuri
- 101.624 lei
- Creanțe
- 20.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.721 lei
- Datorii
- 49.733 lei
- Capitaluri
- 166.883 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului