DREVOS INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 5 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DREVOS INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 45907698
- Nr. înmatriculare
- J2022006324409
- EUID
- ROONRC.J2022006324409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPATELE UNITE, nr. 38-40, bl. 18, ap. 3(R2), PARTER, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40165
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MYRNYI VLADYSLAV — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.782.429 lei | 2.533.875 lei | 30 | 5.152.022 lei | 2.619.446 lei | 2.534.116 lei |
| 2023 | 3.192.218 lei | 968.540 lei | 13 | 1.608.284 lei | 666.336 lei | 942.221 lei |
| 2022 | 245.048 lei | -26.519 lei | 2 | 225.704 lei | 252.023 lei | -26.319 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.782.429 lei
- Venituri totale
- 10.817.304 lei
- Cheltuieli totale
- 7.828.492 lei
- Profit brut
- 2.988.812 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.533.875 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.831 lei
- Active circulante
- 5.136.191 lei
- Stocuri
- 86.386 lei
- Creanțe
- 3.899.549 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.150.256 lei
- Datorii
- 2.619.446 lei
- Capitaluri
- 2.534.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.192.218 lei
- Venituri totale
- 3.196.335 lei
- Cheltuieli totale
- 2.182.811 lei
- Profit brut
- 1.013.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 968.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.608.284 lei
- Stocuri
- 371.958 lei
- Creanțe
- 765.766 lei
- Casa și conturi la bănci
- 470.560 lei
- Datorii
- 666.336 lei
- Capitaluri
- 942.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.048 lei
- Venituri totale
- 245.243 lei
- Cheltuieli totale
- 269.361 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.118 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.519 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 225.704 lei
- Stocuri
- 75.154 lei
- Creanțe
- 77.366 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.184 lei
- Datorii
- 252.023 lei
- Capitaluri
- -26.319 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 2893 · Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor și tutunului (CAEN Rev.2)
- 2899 · Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului