DRESS ME S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Salonta, înmatriculată la 2 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DRESS ME S.R.L.
- CUI
- 39704494
- Nr. înmatriculare
- J2018001873059
- EUID
- ROONRC.J2018001873059
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 august 2018
Sediu social
- Adresă
- CORNELIU COPOSU, nr. 4, et. 1, ap. 3, Municipiul Salonta, Bihor
- Localitate
- Municipiul Salonta, Bihor
- Cod poștal
- 415500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VARGA RAKHEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 148 din 159 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Bihor, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 21.583 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.168 lei | 1.454 lei | 1 | 55.014 lei | 50.685 lei | 4.329 lei |
| 2024 | 9.378 lei | -20.187 lei | 1 | 63.211 lei | 60.336 lei | 2.875 lei |
| 2023 | 110.645 lei | 10.557 lei | 1 | 387.901 lei | 365.126 lei | 22.775 lei |
| 2022 | 107.114 lei | -257.634 lei | 1 | 418.648 lei | 406.431 lei | 12.217 lei |
| 2021 | 431.242 lei | 309.650 lei | 1 | 662.838 lei | 367.254 lei | 295.584 lei |
| 2020 | 511.042 lei | 49.500 lei | 1 | 53.026 lei | 67.092 lei | -14.066 lei |
| 2019 | 61.592 lei | -35.627 lei | 1 | 49.321 lei | 139.743 lei | -90.422 lei |
| 2018 | 27.120 lei | -54.995 lei | 1 | 41.508 lei | 96.303 lei | -54.795 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.168 lei
- Venituri totale
- 21.172 lei
- Cheltuieli totale
- 19.649 lei
- Profit brut
- 1.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.327 lei
- Active circulante
- 47.687 lei
- Stocuri
- 45.844 lei
- Creanțe
- 1.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20 lei
- Datorii
- 50.685 lei
- Capitaluri
- 4.329 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.378 lei
- Venituri totale
- 41.742 lei
- Cheltuieli totale
- 61.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.187 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.187 lei
- Active imobilizate
- 8.779 lei
- Active circulante
- 54.432 lei
- Stocuri
- 46.911 lei
- Creanțe
- 1.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.970 lei
- Datorii
- 60.336 lei
- Capitaluri
- 2.875 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.645 lei
- Venituri totale
- 147.308 lei
- Cheltuieli totale
- 131.538 lei
- Profit brut
- 15.770 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.557 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.099 lei
- Active circulante
- 381.802 lei
- Stocuri
- 41.947 lei
- Creanțe
- 300.899 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.956 lei
- Datorii
- 365.126 lei
- Capitaluri
- 22.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului