DREAM STAYS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DREAM STAYS S.R.L.
- CUI
- 47789076
- Nr. înmatriculare
- J2023004750401
- EUID
- ROONRC.J2023004750401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 136, sc. A, et. 1, ap. 3, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10094
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BUCUR ROXANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 189 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4772, municipiul București, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 29.631 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 738%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.007.352 lei | 164.747 lei | 1 | 274.402 lei | 102.411 lei | 171.991 lei |
| 2024 | 120.192 lei | 7.282 lei | 1 | 123.282 lei | 115.800 lei | 7.482 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.007.352 lei
- Venituri totale
- 987.733 lei
- Cheltuieli totale
- 802.336 lei
- Profit brut
- 185.397 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.747 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.785 lei
- Active circulante
- 198.617 lei
- Stocuri
- 11.238 lei
- Creanțe
- 22.319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 165.060 lei
- Datorii
- 102.411 lei
- Capitaluri
- 171.991 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.192 lei
- Venituri totale
- 144.088 lei
- Cheltuieli totale
- 134.977 lei
- Profit brut
- 9.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.785 lei
- Active circulante
- 47.497 lei
- Stocuri
- 34.109 lei
- Creanțe
- 5.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.365 lei
- Datorii
- 115.800 lei
- Capitaluri
- 7.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1421 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN Rev.3)
- 1422 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.3)
- 1423 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.3)
- 1424 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană (CAEN Rev.3)
- 1429 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Înmatriculare la registrul comerțului