Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

DREAM HOME DESIGN SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 20 ianuarie 2010.

Identitate

Denumire legală
DREAM HOME DESIGN SRL
CUI
26420741
Nr. înmatriculare
J2010000618406
EUID
ROONRC.J2010000618406
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
20 ianuarie 2010

Sediu social

Adresă
Str. DOMNIȚA ANASTASIA, nr. 10, et. P, ap. 2, București Sectorul 5, București
Localitate
București Sectorul 5, București

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 22 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 22 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 18.08.2010
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GOGOAŞE ROMEO — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
3,4 mil. lei02010: 288 mii lei2011: 962 mii lei2012: 2,0 mil. lei2013: 2,1 mil. lei2014: 1,8 mil. lei2015: 1,0 mil. lei2016: 1,1 mil. lei2017: 2,1 mil. lei2018: 3,2 mil. lei2019: 3,4 mil. lei2020: 2,0 mil. lei2021: 2,8 mil. lei2022: 3,0 mil. lei2023: 1,9 mil. lei2024: 1,1 mil. lei2025: 2,3 mil. lei20112013201520172019202120232025
Rezultat net
473 mii lei0-127 mii lei2010: 32 mii lei2011: 78 mii lei2012: 218 mii lei2013: 135 mii lei2014: -40 mii lei2015: -48 mii lei2016: 28 mii lei2017: 214 mii lei2018: 473 mii lei2019: 409 mii lei2020: 219 mii lei2021: 444 mii lei2022: 321 mii lei2023: 74 mii lei2024: -127 mii lei2025: 150 mii lei20112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 38 din 95 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4644, municipiul București, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 17.753 din 132.176 în tot județul, și locul 27.547 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 106%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20252.285.097 lei150.485 lei2922.177 lei444.682 lei389.452 lei
20241.107.085 lei-127.019 lei21.000.671 lei275.603 lei396.355 lei
20231.892.833 lei73.870 lei2957.648 lei246.927 lei578.600 lei
20222.987.759 lei321.062 lei21.105.687 lei325.140 lei608.988 lei
20212.792.542 lei444.319 lei21.128.438 lei257.854 lei711.760 lei
20201.987.661 lei218.667 lei2980.038 lei226.649 lei608.220 lei
20193.387.214 lei409.433 lei11.047.911 lei292.102 lei643.712 lei
20183.188.910 lei473.272 lei11.083.304 lei207.961 lei556.461 lei
20172.054.552 lei214.181 lei1713.380 lei217.521 lei292.665 lei
20161.120.919 lei28.112 lei355.439 lei80.901 lei238.052 lei
20151.039.421 lei-48.421 lei452.976 lei94.961 lei357.998 lei
20141.788.462 lei-40.296 lei757.900 lei179.847 lei422.660 lei
20132.114.749 lei134.846 lei623.041 lei99.623 lei462.956 lei
20122.027.610 lei217.748 lei747.149 lei171.524 lei328.110 lei
2011962.151 lei77.851 lei389.682 lei244.766 lei110.362 lei
2010287.784 lei32.311 lei154.886 lei109.628 lei32.511 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.285.097 lei
Venituri totale
2.291.615 lei
Cheltuieli totale
2.092.288 lei
Profit brut
199.327 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
150.485 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
9.573 lei
Active circulante
912.604 lei
Stocuri
674.849 lei
Creanțe
218.579 lei
Casa și conturi la bănci
19.176 lei
Datorii
444.682 lei
Capitaluri
389.452 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.107.085 lei
Venituri totale
1.108.070 lei
Cheltuieli totale
1.207.458 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
99.388 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
127.019 lei
Active imobilizate
9.844 lei
Active circulante
990.827 lei
Stocuri
748.204 lei
Creanțe
168.973 lei
Casa și conturi la bănci
73.650 lei
Datorii
275.603 lei
Capitaluri
396.355 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.892.833 lei
Venituri totale
1.899.359 lei
Cheltuieli totale
1.810.066 lei
Profit brut
89.293 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
73.870 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
23.653 lei
Active circulante
933.995 lei
Stocuri
640.290 lei
Creanțe
275.153 lei
Casa și conturi la bănci
18.552 lei
Datorii
246.927 lei
Capitaluri
578.600 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 16 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Coduri anterioare (12 din 21)
  • 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (Rev.2, recodificat în 4100, până la 2 sept)
  • 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (Rev.2, recodificat în 4332, până la 2 sept)
  • 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (Rev.2, recodificat în 4333, până la 2 sept)
  • 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (Rev.2, recodificat în 4334, până la 2 sept)
  • 4339 · Alte lucrări de finisare (Rev.2, recodificat în 4335, până la 2 sept)
  • 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (Rev.2, recodificat în 4341, până la 2 sept)
  • 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (Rev.2, recodificat în 4399, până la 2 sept)
  • 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (Rev.2, recodificat în 4615, până la 2 sept)
  • 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (Rev.2, recodificat în 4619, până la 2 sept)
  • 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (Rev.2, recodificat în 4644, până la 2 sept)
  • 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (Rev.2, recodificat în 4647, până la 2 sept)
  • 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (Rev.2, recodificat în 4647, până la 2 sept)

Alte 9 coduri anterioare nu sunt incluse în această pagină.

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑