DR. CONSTANTIN MED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 26 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DR. CONSTANTIN MED S.R.L.
- CUI
- 45293091
- Nr. înmatriculare
- J2021002324325
- EUID
- ROONRC.J2021002324325
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- MĂLINULUI, nr. 31, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550271
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTIN DANIEL MARIN — administrator
- CONSTANTIN LAURA ROXANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 68 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Sibiu, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 5.277 din 15.771 în tot județul, și locul 5.623 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 456.532 lei | 190.454 lei | 1 | 357.007 lei | 166.687 lei | 190.320 lei |
| 2024 | 477.613 lei | 219.520 lei | 1 | 410.167 lei | 113.720 lei | 296.447 lei |
| 2023 | 233.788 lei | 134.296 lei | 1 | 296.287 lei | 136.094 lei | 160.193 lei |
| 2022 | 64.028 lei | 26.031 lei | 1 | 29.748 lei | 3.851 lei | 25.897 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 456.532 lei
- Venituri totale
- 457.036 lei
- Cheltuieli totale
- 252.826 lei
- Profit brut
- 204.210 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 190.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 163.201 lei
- Active circulante
- 193.806 lei
- Stocuri
- 11.785 lei
- Creanțe
- 157.365 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.656 lei
- Datorii
- 166.687 lei
- Capitaluri
- 190.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 477.613 lei
- Venituri totale
- 478.161 lei
- Cheltuieli totale
- 246.396 lei
- Profit brut
- 231.765 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 219.520 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 222.999 lei
- Active circulante
- 187.168 lei
- Stocuri
- 13.094 lei
- Creanțe
- 21.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 152.423 lei
- Datorii
- 113.720 lei
- Capitaluri
- 296.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 233.788 lei
- Venituri totale
- 234.055 lei
- Cheltuieli totale
- 97.767 lei
- Profit brut
- 136.288 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.296 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 265.733 lei
- Active circulante
- 30.554 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.580 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.974 lei
- Datorii
- 136.094 lei
- Capitaluri
- 160.193 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.028 lei
- Venituri totale
- 64.028 lei
- Cheltuieli totale
- 36.478 lei
- Profit brut
- 27.550 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.031 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.312 lei
- Active circulante
- 10.436 lei
- Stocuri
- 102 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.334 lei
- Datorii
- 3.851 lei
- Capitaluri
- 25.897 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.3)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8691 · Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale (CAEN Rev.3)
- 8692 · Transportul pacienților cu ambulanța (CAEN Rev.3)
- 8695 · Activități de fizioterapie (CAEN Rev.3)
- 8696 · Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8710 · Activități ale centrelor de îngrijire medicală (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului