DPA ELECTRO STAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, înmatriculată la 11 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DPA ELECTRO STAR S.R.L.
- CUI
- 42241721
- Nr. înmatriculare
- J35/370/2020
- EUID
- ROONRC.J35/370/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- APICULTORILOR, nr. 19, CAMERA 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307220
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUCA ADINA-NARCISA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 282 din 848 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Timiș, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 10.281 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 445.919 lei | 30.124 lei | — | 52.783 lei | 185 lei | 52.945 lei |
| 2024 | 332.720 lei | 9.050 lei | — | 23.657 lei | 8.723 lei | 22.821 lei |
| 2023 | 45.068 lei | 2.326 lei | — | 91.753 lei | 77.982 lei | 13.771 lei |
| 2022 | 75.562 lei | -426 lei | — | 14.313 lei | 2.868 lei | 11.445 lei |
| 2021 | 54.818 lei | 595 lei | — | 11.981 lei | 111 lei | 11.870 lei |
| 2020 | 68.440 lei | 11.075 lei | — | 19.024 lei | 7.749 lei | 11.275 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 445.919 lei
- Venituri totale
- 447.377 lei
- Cheltuieli totale
- 412.438 lei
- Profit brut
- 34.939 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.369 lei
- Active circulante
- 45.414 lei
- Stocuri
- 1.176 lei
- Creanțe
- 10.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.425 lei
- Datorii
- 185 lei
- Capitaluri
- 52.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 332.720 lei
- Venituri totale
- 333.396 lei
- Cheltuieli totale
- 322.641 lei
- Profit brut
- 10.755 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.050 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.974 lei
- Active circulante
- 15.683 lei
- Stocuri
- 6.897 lei
- Creanțe
- 7.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.085 lei
- Datorii
- 8.723 lei
- Capitaluri
- 22.821 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.068 lei
- Venituri totale
- 45.272 lei
- Cheltuieli totale
- 42.454 lei
- Profit brut
- 2.818 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.326 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.876 lei
- Active circulante
- 83.877 lei
- Stocuri
- 1.176 lei
- Creanțe
- 37.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 663 lei
- Datorii
- 77.982 lei
- Capitaluri
- 13.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.562 lei
- Venituri totale
- 75.562 lei
- Cheltuieli totale
- 73.835 lei
- Profit brut
- 1.727 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 426 lei
- Active imobilizate
- 7.425 lei
- Active circulante
- 6.888 lei
- Stocuri
- 1.176 lei
- Creanțe
- 2.905 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.807 lei
- Datorii
- 2.868 lei
- Capitaluri
- 11.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.818 lei
- Venituri totale
- 54.818 lei
- Cheltuieli totale
- 52.611 lei
- Profit brut
- 2.207 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 595 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.800 lei
- Active circulante
- 6.181 lei
- Stocuri
- 1.176 lei
- Creanțe
- 773 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.232 lei
- Datorii
- 111 lei
- Capitaluri
- 11.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.440 lei
- Venituri totale
- 68.440 lei
- Cheltuieli totale
- 55.429 lei
- Profit brut
- 13.011 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.075 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.684 lei
- Active circulante
- 15.340 lei
- Stocuri
- 1.176 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.164 lei
- Datorii
- 7.749 lei
- Capitaluri
- 11.275 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului