DOZA VIZUALA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 28 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DOZA VIZUALA S.R.L.
- CUI
- 40859891
- Nr. înmatriculare
- J40/4094/2019
- EUID
- ROONRC.J40/4094/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- D. I. MENDELEEV, nr. 2, et. 3, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10364
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SĂRARU ALEXANDRA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 512 din 1.425 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5911, municipiul București, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 67.191 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.814 lei | 136.167 lei | 1 | 160.132 lei | 8.702 lei | 151.974 lei |
| 2024 | 278.940 lei | 192.378 lei | 1 | 185.520 lei | 4.721 lei | 180.799 lei |
| 2023 | 149.474 lei | 77.738 lei | 1 | 182.490 lei | 66.518 lei | 115.972 lei |
| 2022 | 258.557 lei | 185.357 lei | 1 | 258.096 lei | 72.499 lei | 185.597 lei |
| 2021 | 159.598 lei | 65.647 lei | — | 143.842 lei | 64.002 lei | 75.077 lei |
| 2020 | 114.055 lei | 27.996 lei | — | 141.408 lei | 61.683 lei | 76.691 lei |
| 2019 | 114.136 lei | 48.495 lei | — | 138.079 lei | 89.384 lei | 48.695 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.814 lei
- Venituri totale
- 252.814 lei
- Cheltuieli totale
- 114.421 lei
- Profit brut
- 138.393 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 136.167 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.885 lei
- Active circulante
- 156.247 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.310 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.937 lei
- Datorii
- 8.702 lei
- Capitaluri
- 151.974 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.940 lei
- Venituri totale
- 280.718 lei
- Cheltuieli totale
- 85.589 lei
- Profit brut
- 195.129 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.378 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.520 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 54.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.830 lei
- Datorii
- 4.721 lei
- Capitaluri
- 180.799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.474 lei
- Venituri totale
- 149.474 lei
- Cheltuieli totale
- 70.421 lei
- Profit brut
- 79.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.738 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.181 lei
- Active circulante
- 181.309 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.270 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.039 lei
- Datorii
- 66.518 lei
- Capitaluri
- 115.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.557 lei
- Venituri totale
- 263.920 lei
- Cheltuieli totale
- 72.289 lei
- Profit brut
- 191.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 185.357 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.583 lei
- Active circulante
- 236.513 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 186.394 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.119 lei
- Datorii
- 72.499 lei
- Capitaluri
- 185.597 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.598 lei
- Venituri totale
- 158.615 lei
- Cheltuieli totale
- 88.277 lei
- Profit brut
- 70.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.000 lei
- Active circulante
- 90.842 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.655 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.187 lei
- Datorii
- 64.002 lei
- Capitaluri
- 75.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.055 lei
- Venituri totale
- 119.954 lei
- Cheltuieli totale
- 88.536 lei
- Profit brut
- 31.418 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67.345 lei
- Active circulante
- 74.063 lei
- Stocuri
- 1.449 lei
- Creanțe
- 1.251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.363 lei
- Datorii
- 61.683 lei
- Capitaluri
- 76.691 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.136 lei
- Venituri totale
- 114.136 lei
- Cheltuieli totale
- 62.217 lei
- Profit brut
- 51.919 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.048 lei
- Active circulante
- 63.031 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.911 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.120 lei
- Datorii
- 89.384 lei
- Capitaluri
- 48.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului