DOWNTOWN STAYS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 22 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DOWNTOWN STAYS S.R.L.
- CUI
- 46343368
- Nr. înmatriculare
- J5/1760/2022
- EUID
- ROONRC.J5/1760/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- SAMUIL MICU-KLEIN, nr. 1A, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 24 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- SUSPENDARE ACTIVITATE din data 20.07.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FOIA GEORGE-DAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 33.318 lei | — | 108 lei | 1.903 lei | -1.795 lei |
| 2024 | — | -28.250 lei | — | 327.886 lei | 363.031 lei | -35.112 lei |
| 2023 | — | -5.870 lei | — | 222.832 lei | 229.732 lei | -6.862 lei |
| 2022 | — | -1.192 lei | — | 179.693 lei | 180.800 lei | -992 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 372.673 lei
- Cheltuieli totale
- 336.276 lei
- Profit brut
- 36.397 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.318 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 108 lei
- Datorii
- 1.903 lei
- Capitaluri
- -1.795 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 14 lei
- Cheltuieli totale
- 28.264 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.250 lei
- Active imobilizate
- 327.235 lei
- Active circulante
- 651 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 651 lei
- Datorii
- 363.031 lei
- Capitaluri
- -35.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.870 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.870 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.870 lei
- Active imobilizate
- 222.847 lei
- Active circulante
- -15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 229.732 lei
- Capitaluri
- -6.862 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.192 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.192 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.192 lei
- Active imobilizate
- 167.857 lei
- Active circulante
- 11.836 lei
- Stocuri
- 11.690 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 146 lei
- Datorii
- 180.800 lei
- Capitaluri
- -992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului