DORIMAR COMPANY PLANT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 15 octombrie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- DORIMAR COMPANY PLANT SRL
- CUI
- 24608456
- Nr. înmatriculare
- J03/2130/2008
- EUID
- ROONRC.J03/2130/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 octombrie 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. PETROCHIMIȘTILOR, bl. B7, sc. D, et. 6, ap. 27, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Contact
- Telefon
- 0745 087 970
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.10.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂRGĂRITESCU ION — administrator
- MĂRGĂRITESCU TUDORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Argeș; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 120.411 lei | 6.662 lei | — | 36.388 lei | 34.507 lei | 1.881 lei |
| 2019 | 69.640 lei | -6.781 lei | 1 | 34.986 lei | 112.780 lei | -77.794 lei |
| 2018 | 90.004 lei | -13.123 lei | — | 16.336 lei | 99.411 lei | -83.075 lei |
| 2017 | 688.543 lei | -26.217 lei | 2 | 52.757 lei | 122.709 lei | -69.952 lei |
| 2016 | 746.119 lei | 3.728 lei | 3 | 116.855 lei | 160.590 lei | -43.735 lei |
| 2015 | 652.412 lei | 1.618 lei | 3 | 173.221 lei | 220.734 lei | -47.513 lei |
| 2014 | 576.417 lei | -10.022 lei | 4 | 149.794 lei | 198.925 lei | -49.131 lei |
| 2013 | 657.035 lei | -45.324 lei | 5 | 122.255 lei | 161.364 lei | -39.109 lei |
| 2012 | 991.620 lei | 7.203 lei | 4 | 158.834 lei | 152.619 lei | 6.215 lei |
| 2011 | 1.032.939 lei | -20.840 lei | 6 | 123.965 lei | 124.953 lei | -988 lei |
| 2010 | 961.215 lei | 16.129 lei | 4 | 138.812 lei | 118.960 lei | 19.852 lei |
| 2009 | 125.954 lei | 4.103 lei | — | 16.906 lei | 13.182 lei | 3.724 lei |
| 2008 | — | -2.379 lei | — | 621 lei | 2.800 lei | -2.179 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.411 lei
- Venituri totale
- 120.411 lei
- Cheltuieli totale
- 110.173 lei
- Profit brut
- 10.238 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.662 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.388 lei
- Stocuri
- 32.685 lei
- Creanțe
- 326 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.377 lei
- Datorii
- 34.507 lei
- Capitaluri
- 1.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.640 lei
- Venituri totale
- 69.686 lei
- Cheltuieli totale
- 75.666 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.980 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.781 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.986 lei
- Stocuri
- 36.178 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -1.192 lei
- Datorii
- 112.780 lei
- Capitaluri
- -77.794 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 90.004 lei
- Venituri totale
- 90.004 lei
- Cheltuieli totale
- 102.159 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.155 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.123 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.336 lei
- Stocuri
- 15.256 lei
- Creanțe
- 1.076 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4 lei
- Datorii
- 99.411 lei
- Capitaluri
- -83.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.