DORALYMOB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 15 ianuarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- DORALYMOB S.R.L.
- CUI
- 35421274
- Nr. înmatriculare
- J33/66/2016
- EUID
- ROONRC.J33/66/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 ianuarie 2016
Sediu social
- Adresă
- GEORGE ENESCU, nr. 38, bl. T90, sc. E, ap. 21, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720253
Contact
- Telefon
- 0744 678 988
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.01.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GÎTMAN CONSTANTIN ALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 32 din 106 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3109, județul Suceava, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 5.161 din 16.743 în tot județul, și locul 2.355 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 626.004 lei | 2.682 lei | 5 | 222.664 lei | 153.878 lei | 62.543 lei |
| 2024 | 622.596 lei | 35.241 lei | 6 | 207.199 lei | 142.948 lei | 59.861 lei |
| 2023 | 493.158 lei | 6.033 lei | 5 | 98.920 lei | 74.300 lei | 24.620 lei |
| 2022 | 417.202 lei | 11.839 lei | 5 | 47.739 lei | 29.153 lei | 18.586 lei |
| 2021 | 516.538 lei | 19.954 lei | 6 | 71.354 lei | 34.103 lei | 37.251 lei |
| 2020 | 348.955 lei | 16.771 lei | 5 | 38.391 lei | 21.094 lei | 17.297 lei |
| 2019 | 353.294 lei | 7.556 lei | 5 | 25.801 lei | 17.275 lei | 8.526 lei |
| 2018 | 386.575 lei | 57.182 lei | 5 | 26.661 lei | 5.691 lei | 20.970 lei |
| 2017 | 184.431 lei | -27.577 lei | 5 | 43.126 lei | 79.338 lei | -36.212 lei |
| 2016 | 119.168 lei | -8.835 lei | 4 | 59.213 lei | 67.848 lei | -8.635 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 626.004 lei
- Venituri totale
- 649.624 lei
- Cheltuieli totale
- 642.830 lei
- Profit brut
- 6.794 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.682 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 123.864 lei
- Active circulante
- 98.800 lei
- Stocuri
- 72.273 lei
- Creanțe
- 22.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.603 lei
- Datorii
- 153.878 lei
- Capitaluri
- 62.543 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 622.596 lei
- Venituri totale
- 629.555 lei
- Cheltuieli totale
- 588.023 lei
- Profit brut
- 41.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.241 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 164.261 lei
- Active circulante
- 42.938 lei
- Stocuri
- 6.038 lei
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.400 lei
- Datorii
- 142.948 lei
- Capitaluri
- 59.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 493.158 lei
- Venituri totale
- 493.158 lei
- Cheltuieli totale
- 482.889 lei
- Profit brut
- 10.269 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.033 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.966 lei
- Active circulante
- 83.954 lei
- Stocuri
- 49.234 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 34.720 lei
- Datorii
- 74.300 lei
- Capitaluri
- 24.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului