DOPES COM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Podari, Comuna Podari, înmatriculată la 23 septembrie 2009.
Firma nu este în funcțiune: în dizolvare / lichidare. Firma este în dizolvare sau lichidare, o etapă care se încheie cu radierea. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- DOPES COM SRL
- CUI
- 26020060
- Nr. înmatriculare
- J16/1222/2009
- EUID
- ROONRC.J16/1222/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 septembrie 2009
Sediu social
- Adresă
- T20, P7, Sat Podari, Comuna Podari, Dolj
- Localitate
- Sat Podari, Comuna Podari, Dolj
- Cod poștal
- 207465
Stare
- Stare ONRC
- dizolvare (cod 1049, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- PEŞEA MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| 2019 | — | — | — | 647.569 lei | 637.846 lei | 9.723 lei |
| 2018 | 27.818 lei | -7.141 lei | 1 | 647.736 lei | 638.013 lei | 9.723 lei |
| 2017 | 697.763 lei | 18.793 lei | 2 | 639.007 lei | 622.143 lei | 16.864 lei |
| 2016 | 741.807 lei | -15.391 lei | 3 | 588.192 lei | 590.121 lei | -1.929 lei |
| 2015 | 849.394 lei | 12.351 lei | 3 | 531.591 lei | 518.130 lei | 13.461 lei |
| 2014 | 912.947 lei | 4.435 lei | 3 | 304.785 lei | 303.674 lei | 1.111 lei |
| 2013 | 868.315 lei | 1.822 lei | 6 | 162.120 lei | 165.444 lei | -3.324 lei |
| 2012 | 1.155.981 lei | 228 lei | 6 | 111.239 lei | 116.385 lei | -5.146 lei |
| 2011 | 970.046 lei | -20.238 lei | 4 | 61.932 lei | 67.306 lei | -5.374 lei |
| 2010 | 431.586 lei | 7.214 lei | 4 | 45.001 lei | 30.138 lei | 14.863 lei |
| 2009 | 69.615 lei | 7.449 lei | — | 32.291 lei | 24.642 lei | 7.649 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 0 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.463 lei
- Active circulante
- 644.106 lei
- Stocuri
- 274.368 lei
- Creanțe
- 369.079 lei
- Casa și conturi la bănci
- 659 lei
- Datorii
- 637.846 lei
- Capitaluri
- 9.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.818 lei
- Venituri totale
- 27.818 lei
- Cheltuieli totale
- 34.124 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 6.306 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 7.141 lei
- Active imobilizate
- 3.463 lei
- Active circulante
- 644.273 lei
- Stocuri
- 274.368 lei
- Creanțe
- 72.079 lei
- Casa și conturi la bănci
- 297.826 lei
- Datorii
- 638.013 lei
- Capitaluri
- 9.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 697.763 lei
- Venituri totale
- 697.763 lei
- Cheltuieli totale
- 671.992 lei
- Profit brut
- 25.771 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 18.793 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.463 lei
- Active circulante
- 635.544 lei
- Stocuri
- 273.403 lei
- Creanțe
- 72.125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 290.016 lei
- Datorii
- 622.143 lei
- Capitaluri
- 16.864 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 741.807 lei
- Venituri totale
- 741.807 lei
- Cheltuieli totale
- 757.198 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 15.391 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 15.391 lei
- Active imobilizate
- 3.463 lei
- Active circulante
- 584.729 lei
- Stocuri
- 296.815 lei
- Creanțe
- 78.741 lei
- Casa și conturi la bănci
- 209.173 lei
- Datorii
- 590.121 lei
- Capitaluri
- -1.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 849.394 lei
- Venituri totale
- 849.394 lei
- Cheltuieli totale
- 834.690 lei
- Profit brut
- 14.704 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 12.351 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 531.591 lei
- Stocuri
- 277.902 lei
- Creanțe
- 59.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- 194.568 lei
- Datorii
- 518.130 lei
- Capitaluri
- 13.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 912.947 lei
- Venituri totale
- 912.947 lei
- Cheltuieli totale
- 907.667 lei
- Profit brut
- 5.280 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 4.435 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 304.785 lei
- Stocuri
- 219.601 lei
- Creanțe
- 67.909 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.275 lei
- Datorii
- 303.674 lei
- Capitaluri
- 1.111 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 868.315 lei
- Venituri totale
- 868.315 lei
- Cheltuieli totale
- 866.146 lei
- Profit brut
- 2.169 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.822 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 13 lei
- Active circulante
- 162.107 lei
- Stocuri
- 116.579 lei
- Creanțe
- 45.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62 lei
- Datorii
- 165.444 lei
- Capitaluri
- -3.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.155.981 lei
- Venituri totale
- 1.155.982 lei
- Cheltuieli totale
- 1.155.710 lei
- Profit brut
- 272 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 228 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 183 lei
- Active circulante
- 111.056 lei
- Stocuri
- 43.541 lei
- Creanțe
- 9.679 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.836 lei
- Datorii
- 116.385 lei
- Capitaluri
- -5.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 970.046 lei
- Venituri totale
- 970.048 lei
- Cheltuieli totale
- 990.286 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 20.238 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 20.238 lei
- Active imobilizate
- 50 lei
- Active circulante
- 61.882 lei
- Stocuri
- 48.418 lei
- Creanțe
- 9.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.244 lei
- Datorii
- 67.306 lei
- Capitaluri
- -5.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 431.586 lei
- Venituri totale
- 431.587 lei
- Cheltuieli totale
- 422.015 lei
- Profit brut
- 9.572 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 7.214 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 761 lei
- Active circulante
- 44.240 lei
- Stocuri
- 37.759 lei
- Creanțe
- 6.066 lei
- Casa și conturi la bănci
- 415 lei
- Datorii
- 30.138 lei
- Capitaluri
- 14.863 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 69.615 lei
- Venituri totale
- 69.624 lei
- Cheltuieli totale
- 60.756 lei
- Profit brut
- 8.868 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 7.449 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 439 lei
- Active circulante
- 31.852 lei
- Stocuri
- 8.180 lei
- Creanțe
- 22.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 859 lei
- Datorii
- 24.642 lei
- Capitaluri
- 7.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înmatriculare la registrul comerțului