DONUT WORRY BAKERY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Clinceni, înmatriculată la 24 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- DONUT WORRY BAKERY SRL
- CUI
- 37432199
- Nr. înmatriculare
- J2017001780235
- EUID
- ROONRC.J2017001780235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- ORTANSEI, nr. 27bis, Comuna Clinceni, Ilfov
- Localitate
- Comuna Clinceni, Ilfov
- Cod poștal
- 77060
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TEODORESCU ALEXANDRU-SORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 214 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Ilfov, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 2.185 din 40.375 în tot județul, și locul 983 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.349.353 lei | -506.030 lei | 25 | 1.857.135 lei | 1.179.725 lei | 658.046 lei |
| 2024 | 6.374.190 lei | -360.378 lei | 21 | 2.660.141 lei | 1.455.590 lei | 1.164.077 lei |
| 2023 | 5.673.901 lei | 788.285 lei | 20 | 2.749.399 lei | 1.164.447 lei | 1.524.454 lei |
| 2022 | 4.067.371 lei | 163.454 lei | 19 | 1.739.819 lei | 922.685 lei | 736.169 lei |
| 2021 | 2.610.847 lei | 453.318 lei | 13 | 1.480.368 lei | 806.667 lei | 572.715 lei |
| 2020 | 1.495.263 lei | 449.620 lei | 9 | 1.029.097 lei | 453.457 lei | 449.920 lei |
| 2019 | 1.186.122 lei | 429.582 lei | 6 | 731.253 lei | 271.544 lei | 313.446 lei |
| 2018 | 293.915 lei | -92.216 lei | 3 | 303.572 lei | 222.787 lei | -116.136 lei |
| 2017 | — | -24.220 lei | 0 | 1.686 lei | 25.606 lei | -23.920 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.349.353 lei
- Venituri totale
- 8.371.621 lei
- Cheltuieli totale
- 8.877.651 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 506.030 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 506.030 lei
- Active imobilizate
- 940.941 lei
- Active circulante
- 916.194 lei
- Stocuri
- 239.160 lei
- Creanțe
- 531.977 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.057 lei
- Datorii
- 1.179.725 lei
- Capitaluri
- 658.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 25
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.374.190 lei
- Venituri totale
- 6.494.634 lei
- Cheltuieli totale
- 6.855.012 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 360.378 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 360.378 lei
- Active imobilizate
- 1.073.780 lei
- Active circulante
- 1.586.361 lei
- Stocuri
- 1.086.268 lei
- Creanțe
- 390.367 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.726 lei
- Datorii
- 1.455.590 lei
- Capitaluri
- 1.164.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.673.901 lei
- Venituri totale
- 5.740.809 lei
- Cheltuieli totale
- 4.847.659 lei
- Profit brut
- 893.150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 788.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.059.462 lei
- Active circulante
- 1.689.937 lei
- Stocuri
- 1.457.175 lei
- Creanțe
- 185.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.514 lei
- Datorii
- 1.164.447 lei
- Capitaluri
- 1.524.454 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului