DOMENIUL REGINA MUNTILOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, înmatriculată la 9 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DOMENIUL REGINA MUNTILOR S.R.L.
- CUI
- 41092826
- Nr. înmatriculare
- J32/1073/2019
- EUID
- ROONRC.J32/1073/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- Calea Scofinoasă, nr. 21, Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu
- Localitate
- Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu
- Cod poștal
- 557095
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DANDEA OANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -263.035 lei | — | 637.915 lei | 937.141 lei | -299.226 lei |
| 2023 | — | -14.933 lei | — | 212.169 lei | 248.360 lei | -36.191 lei |
| 2022 | — | -14.953 lei | — | 1.660 lei | 22.918 lei | -21.258 lei |
| 2021 | — | -6.505 lei | — | 1.613 lei | 7.918 lei | -6.305 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 263.035 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 263.035 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 263.035 lei
- Active imobilizate
- 504.863 lei
- Active circulante
- 133.052 lei
- Stocuri
- 130.068 lei
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.984 lei
- Datorii
- 937.141 lei
- Capitaluri
- -299.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.933 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.933 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.933 lei
- Active imobilizate
- 70 lei
- Active circulante
- 212.099 lei
- Stocuri
- 207.303 lei
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.796 lei
- Datorii
- 248.360 lei
- Capitaluri
- -36.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.953 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.953 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.953 lei
- Active imobilizate
- 176 lei
- Active circulante
- 1.484 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 484 lei
- Datorii
- 22.918 lei
- Capitaluri
- -21.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.505 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.505 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.505 lei
- Active imobilizate
- 281 lei
- Active circulante
- 1.332 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 332 lei
- Datorii
- 7.918 lei
- Capitaluri
- -6.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului