DOMENIUL BUDA RESORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, înmatriculată la 26 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- DOMENIUL BUDA RESORT S.R.L.
- CUI
- 38031241
- Nr. înmatriculare
- J24/1423/2017
- EUID
- ROONRC.J24/1423/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- CICÎRLĂU, nr. 83V, Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureș
- Localitate
- Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureș
- Cod poștal
- 437095
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 10 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUDA DAN CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Maramureș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -300 lei | 0 | 124.892 lei | 32.487 lei | 92.405 lei |
| 2023 | 987 lei | -4.170 lei | 0 | 130.532 lei | 37.827 lei | 92.705 lei |
| 2022 | 13.480 lei | 1.985 lei | 0 | 133.501 lei | 36.626 lei | 96.875 lei |
| 2021 | 115.191 lei | 99.828 lei | 0 | 224.554 lei | 30.663 lei | 193.891 lei |
| 2020 | 151.431 lei | 105.076 lei | 1 | 194.970 lei | 30.907 lei | 164.063 lei |
| 2019 | 142.265 lei | 59.773 lei | 1 | 113.655 lei | 27.908 lei | 85.747 lei |
| 2018 | 58.801 lei | 35.474 lei | 1 | 81.112 lei | 31.139 lei | 49.973 lei |
| 2017 | 15.430 lei | 14.299 lei | — | 14.962 lei | 463 lei | 14.499 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 124.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 116.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.336 lei
- Datorii
- 32.487 lei
- Capitaluri
- 92.405 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 987 lei
- Venituri totale
- 987 lei
- Cheltuieli totale
- 5.157 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.170 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.170 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 130.532 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 116.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.976 lei
- Datorii
- 37.827 lei
- Capitaluri
- 92.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.480 lei
- Venituri totale
- 13.480 lei
- Cheltuieli totale
- 11.119 lei
- Profit brut
- 2.361 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.985 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 133.501 lei
- Stocuri
- 315 lei
- Creanțe
- 115.910 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.276 lei
- Datorii
- 36.626 lei
- Capitaluri
- 96.875 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.191 lei
- Venituri totale
- 115.191 lei
- Cheltuieli totale
- 12.910 lei
- Profit brut
- 102.281 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.828 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.750 lei
- Active circulante
- 218.804 lei
- Stocuri
- 315 lei
- Creanțe
- 200.330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.159 lei
- Datorii
- 30.663 lei
- Capitaluri
- 193.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.431 lei
- Venituri totale
- 151.431 lei
- Cheltuieli totale
- 44.974 lei
- Profit brut
- 106.457 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.500 lei
- Active circulante
- 183.470 lei
- Stocuri
- 315 lei
- Creanțe
- 177.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.288 lei
- Datorii
- 30.907 lei
- Capitaluri
- 164.063 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.265 lei
- Venituri totale
- 142.265 lei
- Cheltuieli totale
- 81.069 lei
- Profit brut
- 61.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.250 lei
- Active circulante
- 96.405 lei
- Stocuri
- 315 lei
- Creanțe
- 69.296 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.794 lei
- Datorii
- 27.908 lei
- Capitaluri
- 85.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.801 lei
- Venituri totale
- 58.801 lei
- Cheltuieli totale
- 22.446 lei
- Profit brut
- 36.355 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.474 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.000 lei
- Active circulante
- 58.112 lei
- Stocuri
- 315 lei
- Creanțe
- 3.275 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.522 lei
- Datorii
- 31.139 lei
- Capitaluri
- 49.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.430 lei
- Venituri totale
- 15.430 lei
- Cheltuieli totale
- 668 lei
- Profit brut
- 14.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.299 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.962 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.962 lei
- Datorii
- 463 lei
- Capitaluri
- 14.499 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului