DOLCE TRAVEL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Blaj, înmatriculată la 7 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DOLCE TRAVEL S.R.L.
- CUI
- 40376463
- Nr. înmatriculare
- J2019000032012
- EUID
- ROONRC.J2019000032012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- PARCULUI, nr. 4, Municipiul Blaj, Alba
- Localitate
- Municipiul Blaj, Alba
- Cod poștal
- 515400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 28 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DULCEA IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7990, județul Alba. Locul 4.035 din 10.678 în tot județul, și locul 4.270 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 343.550 lei | 151.124 lei | 1 | 288.814 lei | 24.863 lei | 263.951 lei |
| 2024 | 306.923 lei | 119.443 lei | 1 | 266.180 lei | 53.161 lei | 213.827 lei |
| 2023 | 176.070 lei | 6.841 lei | 1 | 162.779 lei | 76.258 lei | 94.384 lei |
| 2022 | 153.178 lei | 4.412 lei | 1 | 230.811 lei | 156.677 lei | 87.543 lei |
| 2021 | 100.780 lei | 59.967 lei | 1 | 185.297 lei | 111.758 lei | 83.132 lei |
| 2020 | 36.252 lei | 17.786 lei | 1 | 72.563 lei | 49.398 lei | 23.165 lei |
| 2019 | 195.278 lei | 95.179 lei | 2 | 151.649 lei | 56.270 lei | 95.379 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 343.550 lei
- Venituri totale
- 354.732 lei
- Cheltuieli totale
- 194.657 lei
- Profit brut
- 160.075 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 151.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 119.011 lei
- Active circulante
- 169.803 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.402 lei
- Datorii
- 24.863 lei
- Capitaluri
- 263.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 306.923 lei
- Venituri totale
- 306.998 lei
- Cheltuieli totale
- 184.823 lei
- Profit brut
- 122.175 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.766 lei
- Active circulante
- 239.414 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.795 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.619 lei
- Datorii
- 53.161 lei
- Capitaluri
- 213.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 176.070 lei
- Venituri totale
- 190.598 lei
- Cheltuieli totale
- 181.860 lei
- Profit brut
- 8.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.841 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.146 lei
- Active circulante
- 104.633 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.986 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.647 lei
- Datorii
- 76.258 lei
- Capitaluri
- 94.384 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 153.178 lei
- Venituri totale
- 153.320 lei
- Cheltuieli totale
- 147.816 lei
- Profit brut
- 5.504 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.140 lei
- Active circulante
- 132.671 lei
- Stocuri
- 16.551 lei
- Creanțe
- 23.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 92.543 lei
- Datorii
- 156.677 lei
- Capitaluri
- 87.543 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 100.780 lei
- Venituri totale
- 102.201 lei
- Cheltuieli totale
- 40.714 lei
- Profit brut
- 61.487 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.967 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 113.283 lei
- Active circulante
- 72.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.253 lei
- Datorii
- 111.758 lei
- Capitaluri
- 83.132 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 36.252 lei
- Venituri totale
- 39.776 lei
- Cheltuieli totale
- 21.089 lei
- Profit brut
- 18.687 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.786 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.563 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.252 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.311 lei
- Datorii
- 49.398 lei
- Capitaluri
- 23.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 195.278 lei
- Venituri totale
- 196.038 lei
- Cheltuieli totale
- 98.906 lei
- Profit brut
- 97.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.179 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 151.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 903 lei
- Casa și conturi la bănci
- 150.746 lei
- Datorii
- 56.270 lei
- Capitaluri
- 95.379 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului