DOLCE DON DARIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 18 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DOLCE DON DARIO S.R.L.
- CUI
- 41416507
- Nr. înmatriculare
- J3/1918/2019
- EUID
- ROONRC.J3/1918/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- Constantin Hamangiu, nr. 5, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110194
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 22 aug)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 25 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DARIE DAVID-HARITON — administrator
- DARIE DOREL — administrator
- DARIE MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 243 din 254 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Argeș, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 19.660 din 20.151 în tot județul, și locul 14.771 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -1.386 lei | 0 | 159.047 lei | 155 lei | 158.892 lei |
| 2024 | 0 lei | -47.236 lei | 0 | 210.379 lei | 50.102 lei | 160.277 lei |
| 2023 | 278.983 lei | -7.796 lei | 2 | 253.780 lei | 46.267 lei | 207.513 lei |
| 2022 | 567.978 lei | 167.236 lei | 3 | 375.229 lei | 51.962 lei | 215.309 lei |
| 2021 | 369.945 lei | 32.791 lei | 5 | 264.641 lei | 81.831 lei | 48.073 lei |
| 2020 | 234.816 lei | 15.082 lei | 3 | 528.998 lei | 142.436 lei | 15.282 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 0 | 178.540 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.386 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.386 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.386 lei
- Active imobilizate
- 5.626 lei
- Active circulante
- 153.421 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 152.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.299 lei
- Datorii
- 155 lei
- Capitaluri
- 158.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 39.340 lei
- Cheltuieli totale
- 86.576 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.236 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.236 lei
- Active imobilizate
- 6.096 lei
- Active circulante
- 204.283 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 202.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.870 lei
- Datorii
- 50.102 lei
- Capitaluri
- 160.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.983 lei
- Venituri totale
- 310.226 lei
- Cheltuieli totale
- 315.180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.954 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.796 lei
- Active imobilizate
- 78.033 lei
- Active circulante
- 175.747 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 175.722 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25 lei
- Datorii
- 46.267 lei
- Capitaluri
- 207.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 567.978 lei
- Venituri totale
- 598.138 lei
- Cheltuieli totale
- 424.921 lei
- Profit brut
- 173.217 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.236 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 114.709 lei
- Active circulante
- 260.520 lei
- Stocuri
- 4.010 lei
- Creanțe
- 241.921 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.589 lei
- Datorii
- 51.962 lei
- Capitaluri
- 215.309 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 369.945 lei
- Venituri totale
- 420.955 lei
- Cheltuieli totale
- 381.367 lei
- Profit brut
- 39.588 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.911 lei
- Active circulante
- 110.730 lei
- Stocuri
- 6.584 lei
- Creanțe
- 73.629 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.517 lei
- Datorii
- 81.831 lei
- Capitaluri
- 48.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 234.816 lei
- Venituri totale
- 254.984 lei
- Cheltuieli totale
- 237.352 lei
- Profit brut
- 17.632 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.082 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 193.114 lei
- Active circulante
- 335.884 lei
- Stocuri
- 17.542 lei
- Creanțe
- 270.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.129 lei
- Datorii
- 142.436 lei
- Capitaluri
- 15.282 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 178.540 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 44.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.955 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului