DOINA CAKES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 10 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DOINA CAKES S.R.L.
- CUI
- 39741204
- Nr. înmatriculare
- J5/1933/2018
- EUID
- ROONRC.J5/1933/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 august 2018
Sediu social
- Adresă
- BRAȘOVULUI, nr. 29, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410026
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MORUŢ DORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bihor; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.237.327 lei | 129.531 lei | 4 | 640.359 lei | 458.535 lei | 145.155 lei |
| 2023 | 688.890 lei | 20.145 lei | 5 | 446.429 lei | 365.726 lei | 15.624 lei |
| 2022 | 452.455 lei | 28.602 lei | 3 | 388.169 lei | 299.201 lei | -4.521 lei |
| 2021 | 262.962 lei | 12.303 lei | 4 | 296.407 lei | 207.631 lei | -33.123 lei |
| 2020 | 119.059 lei | 5.091 lei | 5 | 261.597 lei | 156.715 lei | -45.426 lei |
| 2019 | 19.602 lei | -50.702 lei | 4 | 258.427 lei | 127.858 lei | -50.517 lei |
| 2018 | — | -15 lei | — | 1.385 lei | 5.200 lei | 185 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.237.327 lei
- Venituri totale
- 1.265.737 lei
- Cheltuieli totale
- 1.119.619 lei
- Profit brut
- 146.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 169.610 lei
- Active circulante
- 470.749 lei
- Stocuri
- 142.060 lei
- Creanțe
- 158.134 lei
- Casa și conturi la bănci
- 170.555 lei
- Datorii
- 458.535 lei
- Capitaluri
- 145.155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 688.890 lei
- Venituri totale
- 717.300 lei
- Cheltuieli totale
- 690.828 lei
- Profit brut
- 26.472 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.145 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.382 lei
- Active circulante
- 369.047 lei
- Stocuri
- 179.915 lei
- Creanțe
- 94.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.422 lei
- Datorii
- 365.726 lei
- Capitaluri
- 15.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 452.455 lei
- Venituri totale
- 480.865 lei
- Cheltuieli totale
- 447.739 lei
- Profit brut
- 33.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.031 lei
- Active circulante
- 283.138 lei
- Stocuri
- 160.627 lei
- Creanțe
- 103.949 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.562 lei
- Datorii
- 299.201 lei
- Capitaluri
- -4.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 262.962 lei
- Venituri totale
- 307.122 lei
- Cheltuieli totale
- 292.189 lei
- Profit brut
- 14.933 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.303 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 123.359 lei
- Active circulante
- 173.048 lei
- Stocuri
- 92.673 lei
- Creanțe
- 76.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.554 lei
- Datorii
- 207.631 lei
- Capitaluri
- -33.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.059 lei
- Venituri totale
- 172.808 lei
- Cheltuieli totale
- 166.532 lei
- Profit brut
- 6.276 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.091 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 155.716 lei
- Active circulante
- 105.881 lei
- Stocuri
- 65.703 lei
- Creanțe
- 26.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.454 lei
- Datorii
- 156.715 lei
- Capitaluri
- -45.426 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.602 lei
- Venituri totale
- 31.439 lei
- Cheltuieli totale
- 81.729 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.290 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.702 lei
- Active imobilizate
- 182.680 lei
- Active circulante
- 75.747 lei
- Stocuri
- 34.368 lei
- Creanțe
- 40.335 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.044 lei
- Datorii
- 127.858 lei
- Capitaluri
- -50.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 15 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.385 lei
- Stocuri
- 1.200 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 185 lei
- Datorii
- 5.200 lei
- Capitaluri
- 185 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului