DOGTORSLAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vintileasca, Comuna Vintileasca, înmatriculată la 17 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DOGTORSLAND S.R.L.
- CUI
- 46318860
- Nr. înmatriculare
- J2022000612391
- EUID
- ROONRC.J2022000612391
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- Narciselor, nr. 1, Sat Vintileasca, Comuna Vintileasca, Vrancea
- Localitate
- Sat Vintileasca, Comuna Vintileasca, Vrancea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 24 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IOSEF BINICĂ GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Vrancea.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -552 lei | — | 161.547 lei | 50.550 lei | 9.937 lei |
| 2024 | 11.216 lei | 10.026 lei | 1 | 201.003 lei | 50.451 lei | 10.489 lei |
| 2022 | 0 lei | -7.808 lei | 4 | 284.071 lei | 19.920 lei | -7.608 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 39.003 lei
- Cheltuieli totale
- 39.555 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 552 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 552 lei
- Active imobilizate
- 161.503 lei
- Active circulante
- 44 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 50.550 lei
- Capitaluri
- 9.937 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.216 lei
- Venituri totale
- 52.684 lei
- Cheltuieli totale
- 42.024 lei
- Profit brut
- 10.660 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.026 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200.506 lei
- Active circulante
- 497 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 483 lei
- Datorii
- 50.451 lei
- Capitaluri
- 10.489 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 18.851 lei
- Cheltuieli totale
- 26.659 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.808 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.808 lei
- Active imobilizate
- 2.461 lei
- Active circulante
- 281.610 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 281.610 lei
- Datorii
- 19.920 lei
- Capitaluri
- -7.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului