DMS BET LIVE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 28 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DMS BET LIVE S.R.L.
- CUI
- 40226342
- Nr. înmatriculare
- J2018017083408
- EUID
- ROONRC.J2018017083408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- BASARABIA, nr. 124-126, ap. 2, LOT 1, PARTER, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 20.07.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IANCU NATALIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 57 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9200, municipiul București, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 204 din 132.982 în tot județul, și locul 111 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 241%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 574.525.634 lei | 71.224.039 lei | 1.186 | 110.357.793 lei | 60.461.525 lei | 67.066.385 lei |
| 2024 | 168.361.368 lei | 26.244.175 lei | 221 | 29.854.756 lei | 42.719.195 lei | -4.157.654 lei |
| 2023 | 73.998.669 lei | -10.622.422 lei | 54 | 5.548.163 lei | 36.303.961 lei | -30.401.829 lei |
| 2022 | 89.354.719 lei | -10.225.097 lei | 49 | 5.421.507 lei | 25.515.778 lei | -19.779.407 lei |
| 2021 | 51.909.290 lei | -7.293.048 lei | 33 | 4.100.628 lei | 13.784.967 lei | -9.554.316 lei |
| 2020 | 11.327.225 lei | -2.033.966 lei | 21 | 2.308.127 lei | 4.638.683 lei | -2.261.269 lei |
| 2019 | 2.654.165 lei | -1.266.130 lei | 5 | 954.557 lei | 1.506.501 lei | -236.195 lei |
| 2018 | — | -65 lei | — | 34.935 lei | 5.000 lei | 29.935 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 574.525.634 lei
- Venituri totale
- 683.440.319 lei
- Cheltuieli totale
- 600.909.450 lei
- Profit brut
- 82.530.869 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.224.039 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.455.380 lei
- Active circulante
- 101.902.413 lei
- Stocuri
- 1.680.511 lei
- Creanțe
- 27.251.658 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.943.040 lei
- Datorii
- 60.461.525 lei
- Capitaluri
- 67.066.385 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1.186
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 168.361.368 lei
- Venituri totale
- 177.079.910 lei
- Cheltuieli totale
- 149.446.439 lei
- Profit brut
- 27.633.471 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.244.175 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.094.717 lei
- Active circulante
- 25.760.039 lei
- Stocuri
- 739.666 lei
- Creanțe
- 944.622 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.048.547 lei
- Datorii
- 42.719.195 lei
- Capitaluri
- -4.157.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 221
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 73.998.669 lei
- Venituri totale
- 75.365.284 lei
- Cheltuieli totale
- 85.987.706 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.622.422 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.622.422 lei
- Active imobilizate
- 473.282 lei
- Active circulante
- 5.074.881 lei
- Stocuri
- 147.196 lei
- Creanțe
- 499.863 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.400.618 lei
- Datorii
- 36.303.961 lei
- Capitaluri
- -30.401.829 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 54
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 89.354.719 lei
- Venituri totale
- 91.502.953 lei
- Cheltuieli totale
- 101.728.050 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.225.097 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.225.097 lei
- Active imobilizate
- 668.471 lei
- Active circulante
- 4.753.036 lei
- Stocuri
- 30.632 lei
- Creanțe
- 435.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.286.724 lei
- Datorii
- 25.515.778 lei
- Capitaluri
- -19.779.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 49
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 51.909.290 lei
- Venituri totale
- 75.324.281 lei
- Cheltuieli totale
- 82.617.329 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.293.048 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.293.048 lei
- Active imobilizate
- 987.931 lei
- Active circulante
- 3.112.697 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.071.364 lei
- Datorii
- 13.784.967 lei
- Capitaluri
- -9.554.316 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 33
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.327.225 lei
- Venituri totale
- 15.230.243 lei
- Cheltuieli totale
- 17.229.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.999.151 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.033.966 lei
- Active imobilizate
- 552.210 lei
- Active circulante
- 1.755.917 lei
- Stocuri
- 20.435 lei
- Creanțe
- 1.391.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 343.876 lei
- Datorii
- 4.638.683 lei
- Capitaluri
- -2.261.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.654.165 lei
- Venituri totale
- 2.873.485 lei
- Cheltuieli totale
- 4.113.074 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.239.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.266.130 lei
- Active imobilizate
- 632.573 lei
- Active circulante
- 321.984 lei
- Stocuri
- 33.709 lei
- Creanțe
- 101.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 186.914 lei
- Datorii
- 1.506.501 lei
- Capitaluri
- -236.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.030.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 65 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.935 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 34.935 lei
- Datorii
- 5.000 lei
- Capitaluri
- 29.935 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului