DMI2 MEDICAL SISTEM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 14 septembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- DMI2 MEDICAL SISTEM SRL
- CUI
- 38217954
- Nr. înmatriculare
- J2017015784403
- EUID
- ROONRC.J2017015784403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 septembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- HENRI COANDĂ, nr. 33, et. 1, ap. 1, CAMERA 3, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 17 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.09.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONESCU DELIA-MARINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 162 din 370 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8621, municipiul București, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 44.743 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 474.550 lei | 71.826 lei | — | 168.879 lei | 45.459 lei | 123.420 lei |
| 2024 | 451.426 lei | 91.839 lei | — | 224.530 lei | 76.780 lei | 147.750 lei |
| 2023 | 353.744 lei | 81.434 lei | — | 200.858 lei | 66.421 lei | 134.437 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 474.550 lei
- Venituri totale
- 475.137 lei
- Cheltuieli totale
- 389.075 lei
- Profit brut
- 86.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 149.627 lei
- Active circulante
- 19.252 lei
- Stocuri
- 500 lei
- Creanțe
- 2.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.917 lei
- Datorii
- 45.459 lei
- Capitaluri
- 123.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 451.426 lei
- Venituri totale
- 453.444 lei
- Cheltuieli totale
- 348.062 lei
- Profit brut
- 105.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 149.627 lei
- Active circulante
- 74.903 lei
- Stocuri
- 500 lei
- Creanțe
- 7.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.053 lei
- Datorii
- 76.780 lei
- Capitaluri
- 147.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 353.744 lei
- Venituri totale
- 356.982 lei
- Cheltuieli totale
- 271.828 lei
- Profit brut
- 85.154 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.434 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 149.627 lei
- Active circulante
- 51.231 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.375 lei
- Datorii
- 66.421 lei
- Capitaluri
- 134.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2019
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului