DMH MEDIA SHOP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 22 noiembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- DMH MEDIA SHOP SRL
- CUI
- 30938670
- Nr. înmatriculare
- J2012013749407
- EUID
- ROONRC.J2012013749407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 noiembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- OLTENIȚEI, nr. 162, bl. 3, sc. 5, et. 4, ap. 175, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 41323
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.11.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂMĂRĂȘAN HORAȚIU-IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.341 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 90.797 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 108%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.283 lei | 58.537 lei | — | 63.889 lei | 5.112 lei | 58.777 lei |
| 2024 | 54.061 lei | -5.457 lei | — | 283 lei | 16.011 lei | -15.728 lei |
| 2023 | 58.117 lei | -8.478 lei | — | 2.089 lei | 12.360 lei | -10.271 lei |
| 2020 | — | — | — | 191 lei | 0 lei | 191 lei |
| 2019 | — | — | — | 1.080 lei | 889 lei | 191 lei |
| 2018 | — | — | — | 1.080 lei | 889 lei | 191 lei |
| 2017 | — | — | — | 1.080 lei | 889 lei | 191 lei |
| 2016 | — | -43 lei | — | 1.080 lei | 889 lei | 191 lei |
| 2015 | — | -438 lei | — | 1.132 lei | 898 lei | 234 lei |
| 2014 | — | -708 lei | — | 1.641 lei | 969 lei | 672 lei |
| 2013 | 10.115 lei | 151 lei | 1 | 2.932 lei | 1.552 lei | 1.380 lei |
| 2012 | 4.718 lei | 1.029 lei | 1 | 1.809 lei | 580 lei | 1.229 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.283 lei
- Venituri totale
- 112.283 lei
- Cheltuieli totale
- 42.860 lei
- Profit brut
- 69.423 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 63.889 lei
- Datorii
- 5.112 lei
- Capitaluri
- 58.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.061 lei
- Venituri totale
- 54.061 lei
- Cheltuieli totale
- 59.518 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 5.457 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 5.457 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 283 lei
- Datorii
- 16.011 lei
- Capitaluri
- -15.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.117 lei
- Venituri totale
- 58.117 lei
- Cheltuieli totale
- 66.595 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 8.478 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 8.478 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.089 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.089 lei
- Datorii
- 12.360 lei
- Capitaluri
- -10.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 191 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 191 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.080 lei
- Datorii
- 889 lei
- Capitaluri
- 191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.080 lei
- Datorii
- 889 lei
- Capitaluri
- 191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.080 lei
- Datorii
- 889 lei
- Capitaluri
- 191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 43 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 43 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 43 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.080 lei
- Datorii
- 889 lei
- Capitaluri
- 191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 438 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 438 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 438 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.132 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.132 lei
- Datorii
- 898 lei
- Capitaluri
- 234 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 708 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 708 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 708 lei
- Active imobilizate
- 144 lei
- Active circulante
- 1.497 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.497 lei
- Datorii
- 969 lei
- Capitaluri
- 672 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.115 lei
- Venituri totale
- 10.115 lei
- Cheltuieli totale
- 9.731 lei
- Profit brut
- 384 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 151 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 300 lei
- Active circulante
- 2.632 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 79 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.553 lei
- Datorii
- 1.552 lei
- Capitaluri
- 1.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.718 lei
- Venituri totale
- 4.718 lei
- Cheltuieli totale
- 3.493 lei
- Profit brut
- 1.225 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.029 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 457 lei
- Active circulante
- 1.352 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.352 lei
- Datorii
- 580 lei
- Capitaluri
- 1.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (1)
2012
- Înmatriculare la registrul comerțului