DLC PRO INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 26 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DLC PRO INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 43618669
- Nr. înmatriculare
- J38/104/2021
- EUID
- ROONRC.J38/104/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- GIB MIHĂESCU, nr. 8C, bl. 2, sc. A, et. 10, ap. 109, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIESCU ALEXANDRU-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 30 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4639, județul Vâlcea, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 5.240 din 9.337 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.567 lei | 11.118 lei | — | 61.109 lei | 40.584 lei | 20.525 lei |
| 2024 | 188.406 lei | 16.113 lei | — | 50.612 lei | 41.205 lei | 9.407 lei |
| 2023 | 156.874 lei | 14.797 lei | — | 33.194 lei | 39.813 lei | -6.619 lei |
| 2022 | 146.286 lei | -23.147 lei | — | 39.076 lei | 60.492 lei | -21.416 lei |
| 2021 | 186.063 lei | 1.531 lei | — | 295.871 lei | 294.140 lei | 1.731 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.567 lei
- Venituri totale
- 163.012 lei
- Cheltuieli totale
- 150.072 lei
- Profit brut
- 12.940 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.118 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 487 lei
- Active circulante
- 60.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.129 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.493 lei
- Datorii
- 40.584 lei
- Capitaluri
- 20.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.406 lei
- Venituri totale
- 188.407 lei
- Cheltuieli totale
- 169.298 lei
- Profit brut
- 19.109 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 487 lei
- Active circulante
- 50.125 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.933 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.192 lei
- Datorii
- 41.205 lei
- Capitaluri
- 9.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.874 lei
- Venituri totale
- 157.092 lei
- Cheltuieli totale
- 139.477 lei
- Profit brut
- 17.615 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 487 lei
- Active circulante
- 32.707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.676 lei
- Datorii
- 39.813 lei
- Capitaluri
- -6.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.286 lei
- Venituri totale
- 391.541 lei
- Cheltuieli totale
- 402.948 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.407 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.147 lei
- Active imobilizate
- 580 lei
- Active circulante
- 38.496 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.337 lei
- Datorii
- 60.492 lei
- Capitaluri
- -21.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.063 lei
- Venituri totale
- 186.431 lei
- Cheltuieli totale
- 179.429 lei
- Profit brut
- 7.002 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 260.487 lei
- Active circulante
- 35.384 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.734 lei
- Datorii
- 294.140 lei
- Capitaluri
- 1.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului