DJ LUKAS PRO EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dudu, Comuna Chiajna, înmatriculată la 26 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DJ LUKAS PRO EVENTS S.R.L.
- CUI
- 41951410
- Nr. înmatriculare
- J23/5284/2019
- EUID
- ROONRC.J23/5284/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Rezervelor, nr. 68A, et. 6, ap. 63, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Localitate
- Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Cod poștal
- 77041
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARBU FLORENTINA-MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 137 din 171 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Ilfov, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 34.116 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.400 lei | -1.442 lei | — | 52.838 lei | 28.256 lei | 24.582 lei |
| 2024 | 28.000 lei | -23.885 lei | — | 36.792 lei | 10.769 lei | 26.023 lei |
| 2023 | 28.800 lei | 18.638 lei | — | 56.112 lei | 6.204 lei | 49.908 lei |
| 2022 | 42.950 lei | 33.227 lei | — | 33.434 lei | 2.164 lei | 31.270 lei |
| 2021 | 4.500 lei | 178 lei | — | 1.661 lei | 3.618 lei | -1.957 lei |
| 2020 | 560 lei | -2.264 lei | — | 309 lei | 2.444 lei | -2.135 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.400 lei
- Venituri totale
- 34.402 lei
- Cheltuieli totale
- 35.363 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 961 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.442 lei
- Active imobilizate
- 27.343 lei
- Active circulante
- 25.495 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.442 lei
- Datorii
- 28.256 lei
- Capitaluri
- 24.582 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.000 lei
- Venituri totale
- 28.002 lei
- Cheltuieli totale
- 51.887 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.885 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.885 lei
- Active imobilizate
- 16.887 lei
- Active circulante
- 19.905 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.903 lei
- Datorii
- 10.769 lei
- Capitaluri
- 26.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.800 lei
- Venituri totale
- 28.800 lei
- Cheltuieli totale
- 6.767 lei
- Profit brut
- 22.033 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.638 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.947 lei
- Active circulante
- 49.165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.465 lei
- Datorii
- 6.204 lei
- Capitaluri
- 49.908 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.950 lei
- Venituri totale
- 42.950 lei
- Cheltuieli totale
- 8.498 lei
- Profit brut
- 34.452 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.636 lei
- Active circulante
- 23.798 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.598 lei
- Datorii
- 2.164 lei
- Capitaluri
- 31.270 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.500 lei
- Venituri totale
- 4.500 lei
- Cheltuieli totale
- 4.199 lei
- Profit brut
- 301 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.661 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 461 lei
- Datorii
- 3.618 lei
- Capitaluri
- -1.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 560 lei
- Venituri totale
- 560 lei
- Cheltuieli totale
- 2.807 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.247 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.264 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 309 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 309 lei
- Datorii
- 2.444 lei
- Capitaluri
- -2.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului