DIRKSEN SPECIAL BETON SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Lugoj, înmatriculată la 29 iulie 1996.
Identitate
- Denumire legală
- DIRKSEN SPECIAL BETON SRL
- CUI
- 8671249
- Nr. înmatriculare
- J1996001126357
- EUID
- ROONRC.J1996001126357
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 iulie 1996
Sediu social
- Adresă
- Str. TIMISORII, nr. 151, ap. 3, Municipiul Lugoj, Timiș
- Localitate
- Municipiul Lugoj, Timiș
- Cod poștal
- 1800
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.08.1996
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GAIDOS MARIUS ZENO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 22 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2361, județul Timiș, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 1.234 din 31.408 în tot județul, și locul 541 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.022.762 lei | 508.547 lei | 34 | 12.281.792 lei | 6.781.394 lei | 5.525.182 lei |
| 2024 | 6.921.327 lei | 36.670 lei | 40 | 12.767.580 lei | 7.749.249 lei | 5.019.635 lei |
| 2023 | 8.242.633 lei | 327.495 lei | 40 | 13.172.769 lei | 5.556.226 lei | 7.577.724 lei |
| 2022 | 7.013.484 lei | 245.708 lei | 46 | 16.499.533 lei | 5.714.828 lei | 10.750.229 lei |
| 2021 | 9.612.744 lei | 1.576.185 lei | 57 | 15.726.894 lei | 3.662.111 lei | 12.080.705 lei |
| 2020 | 28.743.705 lei | 6.521.556 lei | 60 | 15.880.064 lei | 4.387.054 lei | 11.504.521 lei |
| 2019 | 7.200.671 lei | 113.948 lei | 55 | 9.057.229 lei | 4.018.403 lei | 5.096.913 lei |
| 2018 | 7.105.410 lei | 22.721 lei | 61 | 10.495.253 lei | 5.522.974 lei | 4.982.965 lei |
| 2017 | 7.616.718 lei | 63.284 lei | 66 | 9.022.636 lei | 4.011.537 lei | 5.023.528 lei |
| 2016 | 10.499.232 lei | 419.345 lei | 74 | 8.414.678 lei | 3.057.611 lei | 5.379.589 lei |
| 2015 | 8.691.800 lei | 527.035 lei | 79 | 9.249.416 lei | 3.710.718 lei | 5.487.279 lei |
| 2014 | 8.281.776 lei | 929.821 lei | 74 | 9.661.029 lei | 3.567.557 lei | 5.890.065 lei |
| 2013 | 6.763.477 lei | 76.077 lei | 56 | 7.278.103 lei | 1.960.099 lei | 4.977.353 lei |
| 2012 | 6.220.036 lei | 189.327 lei | 52 | 10.927.780 lei | 5.359.831 lei | 5.090.602 lei |
| 2011 | 9.717.174 lei | 778.350 lei | 64 | 9.124.946 lei | 3.005.228 lei | 5.509.148 lei |
| 2010 | 7.846.271 lei | 132.972 lei | 50 | 8.536.095 lei | 2.951.887 lei | 4.831.736 lei |
| 2009 | 5.864.779 lei | 59.435 lei | 45 | 8.726.410 lei | 3.986.701 lei | 4.758.199 lei |
| 2008 | 10.934.700 lei | 1.049.990 lei | 56 | 7.229.464 lei | 1.747.902 lei | 5.018.330 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.022.762 lei
- Venituri totale
- 7.640.511 lei
- Cheltuieli totale
- 7.035.488 lei
- Profit brut
- 605.023 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 508.547 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.361.687 lei
- Active circulante
- 6.920.105 lei
- Stocuri
- 842.780 lei
- Creanțe
- 5.111.358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 965.967 lei
- Datorii
- 6.781.394 lei
- Capitaluri
- 5.525.182 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.921.327 lei
- Venituri totale
- 7.683.599 lei
- Cheltuieli totale
- 7.579.709 lei
- Profit brut
- 103.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.670 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.613.489 lei
- Active circulante
- 7.154.091 lei
- Stocuri
- 1.038.372 lei
- Creanțe
- 5.245.151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 870.568 lei
- Datorii
- 7.749.249 lei
- Capitaluri
- 5.019.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 40
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.242.633 lei
- Venituri totale
- 8.218.110 lei
- Cheltuieli totale
- 7.814.041 lei
- Profit brut
- 404.069 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 327.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.640.200 lei
- Active circulante
- 7.532.569 lei
- Stocuri
- 691.633 lei
- Creanțe
- 5.569.437 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.271.499 lei
- Datorii
- 5.556.226 lei
- Capitaluri
- 7.577.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 40
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.013.484 lei
- Venituri totale
- 7.160.604 lei
- Cheltuieli totale
- 6.814.325 lei
- Profit brut
- 346.279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 245.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.949.600 lei
- Active circulante
- 10.549.933 lei
- Stocuri
- 709.279 lei
- Creanțe
- 8.728.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.112.077 lei
- Datorii
- 5.714.828 lei
- Capitaluri
- 10.750.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 46
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.612.744 lei
- Venituri totale
- 9.741.373 lei
- Cheltuieli totale
- 7.893.371 lei
- Profit brut
- 1.848.002 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.576.185 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.318.044 lei
- Active circulante
- 9.408.850 lei
- Stocuri
- 604.797 lei
- Creanțe
- 8.220.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 583.685 lei
- Datorii
- 3.662.111 lei
- Capitaluri
- 12.080.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 57
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.743.705 lei
- Venituri totale
- 28.318.623 lei
- Cheltuieli totale
- 20.685.297 lei
- Profit brut
- 7.633.326 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.521.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.570.865 lei
- Active circulante
- 9.309.199 lei
- Stocuri
- 482.639 lei
- Creanțe
- 7.685.677 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.140.883 lei
- Datorii
- 4.387.054 lei
- Capitaluri
- 11.504.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 60
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.200.671 lei
- Venituri totale
- 6.784.696 lei
- Cheltuieli totale
- 6.639.481 lei
- Profit brut
- 145.215 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 113.948 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.133.165 lei
- Active circulante
- 4.924.064 lei
- Stocuri
- 1.163.631 lei
- Creanțe
- 3.096.961 lei
- Casa și conturi la bănci
- 663.472 lei
- Datorii
- 4.018.403 lei
- Capitaluri
- 5.096.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 55
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.105.410 lei
- Venituri totale
- 7.811.676 lei
- Cheltuieli totale
- 7.771.908 lei
- Profit brut
- 39.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.360.886 lei
- Active circulante
- 6.134.367 lei
- Stocuri
- 1.390.641 lei
- Creanțe
- 4.381.326 lei
- Casa și conturi la bănci
- 362.400 lei
- Datorii
- 5.522.974 lei
- Capitaluri
- 4.982.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 61
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.616.718 lei
- Venituri totale
- 7.879.631 lei
- Cheltuieli totale
- 7.794.699 lei
- Profit brut
- 84.932 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.282.393 lei
- Active circulante
- 4.740.243 lei
- Stocuri
- 855.107 lei
- Creanțe
- 3.153.060 lei
- Casa și conturi la bănci
- 732.076 lei
- Datorii
- 4.011.537 lei
- Capitaluri
- 5.023.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 66
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.499.232 lei
- Venituri totale
- 10.533.052 lei
- Cheltuieli totale
- 10.018.177 lei
- Profit brut
- 514.875 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 419.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.526.658 lei
- Active circulante
- 3.888.020 lei
- Stocuri
- 479.791 lei
- Creanțe
- 2.558.719 lei
- Casa și conturi la bănci
- 849.510 lei
- Datorii
- 3.057.611 lei
- Capitaluri
- 5.379.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 74
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.691.800 lei
- Venituri totale
- 9.174.593 lei
- Cheltuieli totale
- 8.548.625 lei
- Profit brut
- 625.968 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 527.035 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.391.353 lei
- Active circulante
- 4.858.063 lei
- Stocuri
- 367.140 lei
- Creanțe
- 2.761.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.729.878 lei
- Datorii
- 3.710.718 lei
- Capitaluri
- 5.487.279 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 79
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.281.776 lei
- Venituri totale
- 8.978.621 lei
- Cheltuieli totale
- 7.874.010 lei
- Profit brut
- 1.104.611 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 929.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.979.357 lei
- Active circulante
- 4.681.672 lei
- Stocuri
- 670.440 lei
- Creanțe
- 3.117.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 893.276 lei
- Datorii
- 3.567.557 lei
- Capitaluri
- 5.890.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 74
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.763.477 lei
- Venituri totale
- 6.137.648 lei
- Cheltuieli totale
- 6.037.787 lei
- Profit brut
- 99.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.110.284 lei
- Active circulante
- 2.167.819 lei
- Stocuri
- 306.554 lei
- Creanțe
- 1.543.428 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317.837 lei
- Datorii
- 1.960.099 lei
- Capitaluri
- 4.977.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 56
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.220.036 lei
- Venituri totale
- 7.088.963 lei
- Cheltuieli totale
- 6.859.690 lei
- Profit brut
- 229.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 189.327 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.615.633 lei
- Active circulante
- 5.312.147 lei
- Stocuri
- 967.495 lei
- Creanțe
- 2.981.593 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.839 lei
- Datorii
- 5.359.831 lei
- Capitaluri
- 5.090.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 52
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.717.174 lei
- Venituri totale
- 9.871.407 lei
- Cheltuieli totale
- 8.930.841 lei
- Profit brut
- 940.566 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 778.350 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.881.132 lei
- Active circulante
- 3.243.814 lei
- Stocuri
- 507.382 lei
- Creanțe
- 2.478.617 lei
- Casa și conturi la bănci
- 257.815 lei
- Datorii
- 3.005.228 lei
- Capitaluri
- 5.509.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 64
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.846.271 lei
- Venituri totale
- 7.878.664 lei
- Cheltuieli totale
- 7.659.988 lei
- Profit brut
- 218.676 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 132.972 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 5.057.499 lei
- Active circulante
- 3.478.596 lei
- Stocuri
- 447.724 lei
- Creanțe
- 2.460.135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 570.737 lei
- Datorii
- 2.951.887 lei
- Capitaluri
- 4.831.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 50
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.864.779 lei
- Venituri totale
- 6.190.328 lei
- Cheltuieli totale
- 6.110.350 lei
- Profit brut
- 79.978 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 59.435 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 4.797.894 lei
- Active circulante
- 3.928.516 lei
- Stocuri
- 537.137 lei
- Creanțe
- 3.200.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 190.505 lei
- Datorii
- 3.986.701 lei
- Capitaluri
- 4.758.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 45
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.934.700 lei
- Venituri totale
- 11.253.054 lei
- Cheltuieli totale
- 9.992.537 lei
- Profit brut
- 1.260.517 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.049.990 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 4.102.585 lei
- Active circulante
- 3.126.879 lei
- Stocuri
- 339.006 lei
- Creanțe
- 2.089.029 lei
- Casa și conturi la bănci
- 698.844 lei
- Datorii
- 1.747.902 lei
- Capitaluri
- 5.018.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 56
Contracte publice
- 149 de cumpărături directe, de la 14 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 6,7 mil. lei
- 5 contracte atribuite, de la 4 autorități contractante (2019–2025) · valoare însumată de cel mult 35,1 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MUNICIPIUL RESITA2 atribuiri · cel mult 32,3 mil. lei
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita101 atribuiri · cel mult 3,4 mil. lei
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE, INTRETINERE SI REABILITARE16 atribuiri · cel mult 2,0 mil. lei
- Municipiul Caransebes2 atribuiri · cel mult 1,6 mil. lei
- Comuna Zorlentu Mare11 atribuiri · cel mult 1,1 mil. lei
- JUDETUL CARAS-SEVERINo atribuire · cel mult 355 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
DESFACERE SI MONTARE BORDURA-desfaceri borduri si trotuare si montare borduri - Conf. Oferta de pret
224.343,30 lei · Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita · CPV 45233161-5 Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Aparate de aer conditionat tip split 12.000 BTU si 18.000 BTU
35.990 lei · AQUATIM S.A. Timisoara · CPV 42512000-8 Instalatii de climatizare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
LUCRARI DE REPARATII INTERIOARE SI EXTERIOARE - LUCRARI SUPLIMENTARE A- ADR VEST
9.707,67 lei · Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Cumpărare directă
BORDURA BETON 10cm X 15 cm X 50 cm -GRI
872,96 lei · Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita · CPV 44114250-9 Dale din beton (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Lucrări de reparații interioare și exterioare ADR VEST
68.143,57 lei · Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 august 2019 și 16 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1996
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului