DIGITALFIT AGENCY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tunari, Comuna Tunari, înmatriculată la 2 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DIGITALFIT AGENCY S.R.L.
- CUI
- 47119130
- Nr. înmatriculare
- J2022007593239
- EUID
- ROONRC.J2022007593239
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- 1 DECEMBRIE, nr. 154-156, bl. 3, et. 1, ap. 10, Cam. 1, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Localitate
- Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Cod poștal
- 77180
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CULICOVSCHI ARTUR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 614 din 924 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Ilfov, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 26.570 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 74%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136.931 lei | -42.075 lei | 1 | 14.147 lei | 31.617 lei | -17.470 lei |
| 2024 | 534.939 lei | -882 lei | 1 | 28.872 lei | 4.266 lei | 24.606 lei |
| 2023 | 489.976 lei | -18.733 lei | 1 | 44.660 lei | 19.173 lei | 25.487 lei |
| 2022 | 494.031 lei | 120.110 lei | 1 | 142.698 lei | 22.388 lei | 120.310 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 136.931 lei
- Venituri totale
- 137.164 lei
- Cheltuieli totale
- 177.869 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.705 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.075 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.147 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.189 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.958 lei
- Datorii
- 31.617 lei
- Capitaluri
- -17.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 534.939 lei
- Venituri totale
- 534.966 lei
- Cheltuieli totale
- 523.299 lei
- Profit brut
- 11.667 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 882 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.872 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.285 lei
- Datorii
- 4.266 lei
- Capitaluri
- 24.606 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 489.976 lei
- Venituri totale
- 489.980 lei
- Cheltuieli totale
- 504.548 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.568 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.733 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.660 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.603 lei
- Datorii
- 19.173 lei
- Capitaluri
- 25.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului