DIESELCAT SERV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, înmatriculată la 16 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- DIESELCAT SERV S.R.L.
- CUI
- 50091560
- Nr. înmatriculare
- J23/3605/2024
- EUID
- ROONRC.J23/3605/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- VIȘINILOR, nr. 5, C1, Tarla 32, Parcela 111/3, Lot 1/1, Parter, Cam. 3, Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Localitate
- Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Cod poștal
- 77095
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ANICULĂESĂ SILVIU-MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 76 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3312, județul Ilfov, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 7.121 din 40.494 în tot județul, și locul 6.379 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.467.277 lei | 81.369 lei | 3 | 511.372 lei | 429.803 lei | 81.569 lei |
| 2024 | 1.147.703 lei | 375.867 lei | 3 | 476.296 lei | 100.229 lei | 376.067 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.467.277 lei
- Venituri totale
- 1.544.963 lei
- Cheltuieli totale
- 1.419.165 lei
- Profit brut
- 125.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.369 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.717 lei
- Active circulante
- 412.655 lei
- Stocuri
- 96.612 lei
- Creanțe
- 115.495 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200.548 lei
- Datorii
- 429.803 lei
- Capitaluri
- 81.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.147.703 lei
- Venituri totale
- 1.147.703 lei
- Cheltuieli totale
- 741.699 lei
- Profit brut
- 406.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 375.867 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 79.538 lei
- Active circulante
- 396.758 lei
- Stocuri
- 196.643 lei
- Creanțe
- 19.414 lei
- Casa și conturi la bănci
- 180.701 lei
- Datorii
- 100.229 lei
- Capitaluri
- 376.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA